Złe wiadomości z centralnej Polski. Z domu rodzinnego niewiele zostało, trwa pilna akcja służb

Złe wiadomości z centralnej Polski. Z domu rodzinnego niewiele zostało, trwa pilna akcja służb Źródło: KW PSP Łódź

Wiadomości, które docierają do Polaków, przyprawiają o gęsią skórkę. W centralnej części kraju doszło do makabrycznego zdarzenia, w wyniku którego dom rodziny został doszczętnie zniszczony. Na miejscu pracują odpowiednie służby.

Tragiczne wiadomości z samego rana obiegają polskie media. Aż trudno sobie wyobrazić koszmar rodziny, która w zaledwie kilka chwil została niemalże bez niczego. Zawiadomione przez świadków służby szybko zjawiły się na miejscu, jednak w obecnej sytuacji, niewiele były w stanie zrobić. Mimo to ich prace wciąż trwają. 

Wstrząsające wiadomości z centralnej Polski. Z domu rodzinnego niewiele zostało 

Do zdarzenia doszło dzisiaj, tuż przed godziną 6:00 rano w Janowie (powiat łódzki wschodni). Łódzka straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wybuchu gazu w domu rodzinnym. Po kilku minutach od informacji na miejscu zjawiło się aż 12 zastępów służb ratunkowych, które rozpoczęły akcję od ewakuacji dwóch osób znajdujących się wówczas w budynku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W wyniku wybuchu runęła jedna ściana domu oraz zawalił się dach. Ponieważ nie jest do końca pewne, czy pod ruinami nie znajdują się poszkodowani, do akcji włączono specjalną grupę poszukiwawczą, która przy pomocy psów tropiących przeszuka teren. 

Co doprowadziło do tragedii? 

Ratownicy medyczni zajęli się ewakuowanymi osobami, jednak póki co, media nie podają zbyt wielu informacji na temat ich stanu zdrowia. Najprawdopodobniej dzięki szybkiej interwencji strażaków, nie odnieśli poważniejszych obrażeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek

2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Na miejscu pojawiła się również policja, która tuż po zakończeniu prac strażaków, rozpocznie wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Nie wykluczone, że w chwili obecnej trwają przesłuchania okolicznych mieszkańców oraz samych właścicieli budynku. Wybuch gazu mógł być najprawdopodobniej nieszczęśliwym wypadkiem, wynikającym z uszkodzeń technicznych, jednak dopiero prace mundurowych pozwolą jednoznacznie potwierdzić bądź zdementować tę teorię. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

Źródło: polsat news 

Następny artykuł