Horror w polskiej miejscowości. Służby prowadzą pilną akcję, stan 1,5-rocznego chłopczyka jest niezmiernie ciężki

Horror w polskiej miejscowości. Służby prowadzą pilną akcję, stan 1,5-rocznego chłopczyka jest niezmiernie ciężki Źródło: Pikio.pl

Wiadomości jakie pojawiły się w mediach są przerażające. Służby zostały wezwane do jednego z bloków mieszkalnych do dziecka. Na jego ciele odkryli liczne rany, to prawdziwy horror. Na razie w sprawie więcej jest niewiadomych, lecz nie ulega wątpliwości, że chłopczyk narażony był na wielkie niebezpieczeństwo.

Wiadomości o dramatycznej akcji służb obiegły media. Niestety jak na razie nie wiadomo czy uda im się uratować życie 1,5-rocznego dziecka. Wypowiedzi na temat akcji udzieliła rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sytuacja jest poważna.

Przekazano wiadomości na temat wyjątkowo trudnej akcji, na szali jest życie dziecka

Wiadomości dotyczące wydarzeń w jednym z bloków przy ulicy Honoraty w Tychach są zatrważające. To prawdziwy horror, choć nie wiadomo jeszcze co spowodowało obrażenia u chłopca, to nie ulega wątpliwości, iż są one poważne. Pogotowie, wraz z policją, zostało wezwane 31 lipca około godziny 16:30.

- To jest wezwanie do małego dziecka, półtorarocznego, z ranami ciętymi. Trwają czynności udzielania pomocy medycznej przez ratowników - powiedziała dla SuperExpressu Justyna Sochacka, rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu pojawiły się dwa śmigłowce, jednak na te chwilę nie podano do wiadomości w jaki skutek na ciele małego chłopca pojawiły się tak niebezpieczne rany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na ten moment nie ma zbyt wiele wiadomości dotyczących sprawy

Jak podaje rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, chłopiec jest w bardzo ciężkim stanie. Prosto z helikoptera trafił na blok operacyjny, gdzie chirurdzy walczą o jego życie. Chociaż pewne jest, że w jednym z mieszkań w Tychach doszło do dramatu, nie są znane na razie jego przyczyny. Obecnie priorytetem służb jest udzielenie pomocy dziecku oraz utrzymanie go przy życiu. Do wiadomości publicznej nie podano również kto wezwał pomoc, dlatego nie wiadomo czy zrobili to opiekunowie rannego dziecka, czy może sąsiedzi zaniepokojeni wydarzeniami mającymi miejsce za zamkniętymi drzwiami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń

2. Horror w polskiej miejscowości. Służby prowadzą pilną akcję, stan 1,5-rocznego chłopczyka jest niezmiernie ciężki

3. Wirusolog o przebiegu epidemii. Podał możliwy scenariusz

Niepotwierdzone szczegóły mrożą krew w żyłach

Wiadomości przekazane przez Onet mówią o tym, iż prawdopodobną sprawczynią rany ciętej na szyi dziecka jest jego matka. Będzie to ustalane przez policjantów, którzy na miejscu pracują już pod nadzorem prokuratury. Rzeczniczka tyskiej policji asp. szt. Barbara Kołodziejczyk przekazała, iż w chwili zdarzenia 40-letnia matka była trzeźwa i jest obecnie przesłuchiwana przez funkcjonariuszy.

- Strażacy, wraz z ratownikami medycznymi, wzięli udział w tamowaniu krwotoku z rany ciętej na szyi chłopczyka - poinformowała cytowana przez Onet mł. bryg. Aneta Gołębiowska, rzeczniczka śląskiej straży pożarnej. Nie jest znany obecny stan 1,5-rocznego dziecka, które trafiło do szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Kamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeń
  3. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
  4. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
  5. Mnóstwo osób było w błędzie. Szumowski w TVP: obowiązek dotyczy wszystkich
  6. Decyzje o nagłych zamknięciach w kolejnych polskich miastach. Nie było innego wyboru
  7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  8. Justyna Żyła już gotuje dla nowego partnera? W sieci zawrzało po zdjęciu z przystojnym mężczyzną
  9. Ministerstwo wydało nieoczekiwaną decyzję. Chcą zmienić przepisy, ucierpią nasze portfele

Źródło: SuperExpress / Onet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News