Dramat na południu Polski. W autobusie było pełno krwi, reakcja pasażerów najgorsza z możliwych

Dramat na południu Polski. W autobusie było pełno krwi, reakcja pasażerów najgorsza z możliwych Źródło: unsplash/chuttersnap/

Nieprawdopodobne wiadomości obiegają polskie media. W autobusie, w jednym z większych miast, nagle zauważono kałużę krwi i chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że pozostali pasażerowie zareagują w taki sposób.

Koszmarne wiadomości docierają do coraz szerszego grona odbiorców i każdemu z nich mrożą krew w żyłach. Dzień zapowiadał się spokojnie, dlatego nikt nawet nie podejrzewał, by miało wydarzyć się coś takiego. Choć już sam dramat poszkodowanego budzi wiele emocji to informacje jak w tej sytuacji zachowali się świadkowie budzi ich jeszcze więcej. 

Potworne wiadomości z południa Polski. W autobusie było pełno krwi 

Dramat rozegrał się w autobusie jadącym wzdłuż ul. Bora-Komorowskiego w Krakowie. Jak podaje "Super Express", początkowo nic nie zwiastowało, by za chwilę miało dość do tak potwornych zdarzeń. Około 40-letni mężczyzna wsiadł do pojazdu, i trzymając się poręczy, przejechał kilka przystanków. Niespodziewanie dostał drgawek, a po kilku sekundach silnego ataku padaczki. 

Pasażer upadł na podłogę i rozbił sobie nos. Wystarczyła chwila, by wokół niego pojawiła się kałuża krwi, którą nagle zaczął się krztusić i dusić. Mężczyzna był bezwładny i nie miał żadnej kontroli nad swoim ciałem. To jednak jeszcze nie koniec szokujących doniesień z tego miasta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najgorsza z możliwych reakcja pasażerów 

Prócz 40-latka autobusem podróżowało kilka, a nawet kilkanaście innych osób, jednak ci, widząc wyraźne zagrożenie życia mężczyzny nie zareagowali w żaden sposób. Z pomocą ruszył jedynie pan Sławek, który mrożącą krew w żyłach historię opowiedział specjalnie dla SE.pl.

- W jednej chwili zesztywniał i runął jak kłoda wprost na twarz (...). Nie był pijany, choć wszyscy w autobusie tak sądzili. Karetka, która przyjechała na miejsce zabrała poszkodowanego do szpitala (...). Kierowca bardzo podziękował za reakcję. Powiedział, że to przerażające, że znieczulica jest wszechobecna i ludzie nie reagują - wyznał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Poszkodowany 40-latek odzyskał świadomość jeszcze, zanim pogotowie zjawiło się na miejscu, jednak dla zachowania należytej ostrożności ratownicy obdarzyli go odpowiednią opieką medyczną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News