wiadomości tragiczny wypadek
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 30 Października 2020

Wiadomość z ostatniej chwili. 4 osoby zginęły na miejscu, 2 kolejne walczą o zdrowie i życie

Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili właśnie obiegły media. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Cztery osoby nie żyją, z kolei dwie pozostałe walczą o zdrowie i życie.

Dramatyczne wiadomości z ostatniej chwili. Doszło do tragicznego zdarzenia, wyniku którego zginęły cztery osoby, informuje TVN. Wstrząsające doniesienia z kraju.

Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówKrzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówCzytaj dalej

Tragiczne wiadomości z kraju. Cztery osoby nie żyją

Do zdarzenia doszło w okolicy Płońska w województwie mazowieckim. Jak przekazała policja, niestety w wyniku zdarzenia na miejscu zginęły cztery osoby. Dwie pozostałe walczą o zdrowie oraz życie.

Bus zderzył się z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 50. Tragedia miała miejsce w okolicy Płońska. W związku z tragicznym wypadkiem i pracami funkcjonariuszy droga została zablokowana.

Do wypadku doszło po godzinie 17. Pojazdy poruszały się drogą krajową nr 50, w miejscowości Stary Nacpolsk w okolicy Płońska w województwie mazowieckim bus oraz samochód ciężarowy zderzyły się ze sobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

- Cztery osoby zginęły na miejscu. Na ten moment dwóm innym osobom udzielana jest pomoc - poinformowała rzeczniczka mazowieckiej policji, Katarzyna Kucharska, cytowana przez TVN.

Na ten moment funkcjonariusz nie poinformowali o szczegółach tego tragicznego zdarzenia. Trwają prace nad ustaleniem, jakie były okoliczności wypadku oraz kto zawinił. Cztery osoby zginęły, natomiast dwie pozostałe wymagały opieki medycznej.

Droga pozostaje zablokowana. Jak mieli poinformować policjanci, utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez wiele godzin, dlatego wyznaczone zostały objazdy przez Wyszogród oraz Wróblewo.

Jedna z poszkodowanych osób miała zostać zabrana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, informuje rdc.pl. Według informacji przekazanych przez służby, wszystkie śmiertelne ofiary miały podróżować busem.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia

2. Polsat bije na alarm. Przekazano pilną wiadomość, z którą każdy powinien się zapoznać

3. Wszystko zacznie się już dzisiaj o 17. Ogromne utrudnienia, cała Polska wstrzymuje oddech

- Do zdarzenia doszło około godz. 17 w miejscowości Stary Nacpolsk na drodze K-50 - przekazała Kinga Drężek-Zmysłowska, rzecznik prasowy płońskiej policji.

Jak dodała rzecznik, zderzyć miała się ciężarówka DAF z Fordem Transitem, poinformowała Gazeta Lokalna Płońszczak. Czterej pasażerowie forda zginęli na miejscu, pozostali walczą o zdrowie oraz życie. Utrudnienia w ruchu drogowym mają potrwać około 4 godziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
  2. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Nie żyje legenda Manchesteru United i mistrz świata, fani w żałobie
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos
  7. Niezwykle, nieznane zastosowanie ogórków. Niebywałe, jaki domowy problem rozwiązują
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVN, RDC PL, Gazeta Lokalna Płońszczak

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News