W końcu dobre wiadomości z Polski. Wyleczona 72-latka, była w stanie ciężkim

W końcu dobre wiadomości z Polski. Wyleczona 72-latka, była w stanie ciężkim Źródło: unsplash Daan Stevens

Wiadomości w sprawie koronawirusa w Polsce mogą być dobre. Dziś pojawiła się informacja, że wyleczona została 74-letnia kobieta, która była w ciężkim stanie.

Wiadomości, które w ostatnim czasie pojawiają się w mediach, w znacznej większości dotyczą koronawirusa i nowych przypadków osób, które w Polsce zostały zarażone. Niestety, wciąż pojawia się niezmiernie mało informacji o osobach, które poradziły sobie z groźnym wirusem. Dziś takie wiadomości obiegły media, okazało się, że 74-letnia kobieta, która znajdowała się w ciężkim stanie, została wyleczona z koronawirusa.

Wiadomości o kolejnym przypadku osoby, która pokonała koronawirusa

Wśród bilansu zarażonych osób, które codziennie podaje Ministerstwo Zdrowia, brakuje wiadomości, ile osób w Polsce udało się zwalczyć koronawirusa. Oprócz informacje o pacjencie zero, w mediach jest niezmiernie cicho o ozdrowieńcach z Polski, a takie przypadki nie są odosobnione.

Dziś pojawiła się wiadomość, że 74-letnia pacjentka, która przebywała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu została wypuszczona do domu. Zgodnie z informacjami, którymi podzielili się lekarze, podczas hospitalizacji przez pewien czas, kobieta znajdowała się w bardzo ciężkim stanie. w sumie 74-letnia kobieta spędziła 23 dni w szpitalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Pod koniec tygodnia pobraliśmy od pacjentki próbki na obecność koronawirusa, dziś okazało się, że test jest negatywny – pacjentka nie ma już tego patogenu - przekazała Urszula Małecka, rzecznik szpitala we Wrocławiu.

Wiadomości w sprawie ozdrowieńców

W Polsce nie tylko 74-letnia kobieta ze szpitala we Wrocławiu podołała groźnemu wirusowi. W ubiegłym tygodniu ten sam szpital opuścił zdrowy 66-letni mężczyzna. Te przykłady pokazują, że nie każdy przypadek musi kończyć zgonem. Na szczęście polscy lekarze są w stanie skutecznie pomóc zakażonym pacjentom.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

Ze szpitala w Cieszynie także napłynęły dobre wiadomości, tam placówkę opuściła wyleczona COVID-19 kobieta z dzieckiem. Zarówno mama, jak jej dziecko otrzymało pozytywny wynik, po ponownym przejściu testów na koronawirusa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z łóżka. Ma problem, każda matka będzie jej współczuć
  4. Jurek Owsiak ujawnił kulisy współpracy z ministerstwem. Polacy się wściekną
  5. Już się zaczęło, żółte alarmy na terenie całej Polski. Zagrożenie zdrowia i życia
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: polsat news

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News