Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie

Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie Źródło: youtube/Line Walker

Przerażające wiadomości napływają dzisiaj do mediów. Ludzie z powodu promocji w Black Friday kompletnie oszaleli, czego rezultatem są nawet ofiary śmiertelne. Lepiej zostać w domu niż ryzykować zdrowie, a nawet życie.

Wiadomości o Black Friday obiegły już cały glob. "Święto" które wywodzi się z USA, staje się coraz popularniejsza poza granicami Stanów Zjednoczonych, w tym także w Polsce. Niestety, ten słynny dzień promocji pochłania także ofiary w ludziach, często śmiertelne. Statystyki są przerażające.

Przerażające wiadomości z zagranicy. Z powodu szału zakupowego giną ludzie

W internecie funkcjonuje strona Black Friday Death Count, która liczy liczbę osób, które w danym roku zginęły w trakcie czarnego piątku na świecie. Witryna zlicza także osoby ranne, które padły ofiarą masowej histerii. W tym roku statystyki porażają, jeszcze dzień się nie skończył, a zginęło już 12 osób, natomiast 117 jest rannych. Możliwe, że ofiar jest więcej, tylko nie o wszystkich przypadkach wiedzą media.

Histeria zazwyczaj zaczyna się wraz z otwarciem sklepu. Wtedy dochodzi do przypadków stratowania, czy regularnych walk o towary na półkach. Jeszcze na parkingach zdarzają się incydenty, klienci potrafią się pobić o miejsce parkingowe. Oczywiście w Polsce takie wypadki również się zdarzały i to nie w Black Friday.

Szał zakupów odejmuje ludziom rozum, ale nie tylko w USA. W Polsce również zdarzały się podobne przypadki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W USA najwięcej ofiar pada w Walmartach, największej sieci dyskontów. W 2008 roku doszło nawet do stratowania pracownika sklepu. Mimo że mężczyzna leżał martwy na podłodze, klienci nic sobie z tego nie robili. Deptali po nim i dalej polowali na okazje. Gdy sklep dowiedział się o śmierci pracownika, nakazał opuszczenie placówki. Klienci byli oburzeni i kontynuowali zakupy. W 2016 roku doszło nawet do strzelaniny wśród klientów.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

W Polsce takie przypadki w Black Friday to raczej rzadkość, ale to nie znaczy, że nie odnotowano wypadków masowej histerii w trakcie zakupów. Do historii internetu przeszła już słynna walka o Crocsy w Biedronce, czy karpia z przeceny w Lidlu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News