Druzgocące wiadomości z południa Polski. Szaleniec zabił matkę i poważnie ranił sąsiadkę

Druzgocące wiadomości z południa Polski. Szaleniec zabił matkę i poważnie ranił sąsiadkę Źródło: youtube.com/KlodzkoNeeds Batman

Wiadomości, jakie napływają z południowej części kraju, są wyjątkowo drastyczne. Właśnie tam mężczyzna postanowił zaatakować i zabić własną matkę. Potem poszedł do sąsiadki, by ją zranić. Szczegóły ataku są wstrząsające.

Wiadomości z Małopolski przyprawiają o gęsią skórkę. Doszło tam do okropnej tragedii - syn zaatakował matkę, a zadane rany okazały się dla niej śmiertelne. następnie udał się do mieszkającej nieopodal sąsiadki i ją także okaleczył. Użył do tego niepozornego narzędzia, jakie w jego rękach przemieniło się w śmiertelnie niebezpieczną broń.

Przerażające wiadomości z południa kraju. Mężczyzna zaatakował dwie kobiety

Około godziny 16:00 w poniedziałek doszło do nadzwyczaj przerażającego zdarzenia we Florynce. 30-letni mężczyzna zaatakował swoją matkę. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że mężczyzna rozciął jej brzuch. 63-latka nie miała szans na przeżycie tak ciężkich obrażeń. To jednak koniec - po dokonaniu zbrodni oprawca wybiegł z domu jednocześnie zdejmując z siebie ubrania. Udał się do domu 78-letniej sąsiadki.

Tę kobietę również zaatakował. Wziął nożyczki i rzucił się na seniorkę. Jak podaje serwis RMF24, za pomocą swojego narzędzie wydłubał jej oczy. Znalazła ją wnuczka, która natychmiast zawiadomiła wszystkie służby.

- Około godz. 16 policja otrzymała zgłoszenie od wnuczki 78 - letniej kobiety, która została poważnie ranna - powiedziała Katarzyna Cisło z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Po ranną kobietę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Została przetransportowana do szpitala w Krakowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna miał problemy psychiczne. Zajmie się nim prokuratura

Zaraz po otrzymaniu powiadomienia o rannej 78-latce policja dostała kolejne zgłoszenie, tym razem dotyczące odnalezienia zwłok. Z ustaleń służb wynika, że morderca najpierw zabił matkę, a potem zaatakował sąsiadkę. Zanim zdążył uciec został zatrzymany przez innych mieszkańców Florynki, którzy obezwładnili oprawcę i czekali na przyjazd mundurowych.

- Około godz. 16. 20, policja otrzymała drugie zgłoszenie, tym razem dotyczące zabójstwa. Ofiarą była 63 - letnia kobieta - opowiada Cisło.

Jak udało się ustalić, 30-latek miał w przeszłości problemy psychiczne. Niewykluczone, że to, co zrobił w poniedziałek, jest wynikiem powrotu zaburzeń na skutek, na przykład, odstawienia leków. To będzie ustalać prokuratura, która już jest na miejscu zbrodni. Prokurator już zadecydował o umieszczeniu zabójcy na obserwacji psychiatrycznej.

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje legendarna aktorka. Fani i rodzina są zdruzgotani straszną informacją 
  2. Pan młody stanął przed ołtarzem ze swoją narzeczoną. Nagle odwrócił się i wyznał miłość innej kobiecie na oczach wszystkich gości
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Marcinkiewicz wpadł po same uszy. Po jego ostatnich słowach, była żona składa pozew
  5. Nie żyje znany dziennikarz TVP. Przygnębiające doniesienia
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu