Do końca trzymali kciuki, ale diagnoza okazała się fatalna. Napłynęły smutne wiadomości ze wschodniej Polski, nie żyje Hubert

Do końca trzymali kciuki, ale diagnoza okazała się fatalna. Napłynęły smutne wiadomości ze wschodniej Polski, nie żyje Hubert Źródło: publicdomainpictures.net MALIZ ONG

Wiadomości, które napłynęły do mediów ze wschodniej Polski nie są pocieszające. Wszyscy trzymali za niego kciuki, a lekarze robili co mogli, by utrzymać go przy życiu. Tym razem się nie udało.

Wiadomości o jego śmierci zdruzgotały nie tylko rodzinę i bliskich, ale wszystkie osoby, które podzielały jego hobby. Profesjonalnej pomocy udzielono mu dopiero w ostatniej chwili i niestety okazała się niewystarczająca.

Wiadomości na temat jego stanu zdrowia były koszmarnie przygnębiające

19-letni Hubert G. z Kolna przed śmiercią mocno cierpiał. Wszyscy jednak doskonale wiedzieli o jego nałogu i wielokrotnie go ostrzegali przed coraz częstszym sięganiem po używki. Hubert nie wyobrażał sobie życia bez palenia, zaczął już w wieku 13 lat. Jednak zdecydował się zrezygnować z tradycyjnych papierosów na rzecz e-papierosów. Wyczytał, że szkodzą mniej niż te dostępne w każdym sklepie.

Nastolatek jednak od pewnego czasu źle się czuł. Wiedział, że nie było to przeziębienie. Pod koniec lutego zauważył u siebie znaczne trudności z oddychaniem, a normalne funkcjonowanie uniemożliwiał również uporczywy kaszel. Męczył go w dzień i w nocy, aż w końcu Hubert trafił do szpitala. Od tej chwili jego stan zaczął momentalnie się pogarszać. W klinice w Łomży lekarze stwierdzili, że chłopak najpewniej cierpi na zapalenie płuc.

Stan nastolatka był tak zły, że podłączono go do respiratora

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jednak zmiany w układzie oddechowym następowały w tak piorunującym tempie, że pacjent wymagał podłączenia do respiratora na oddziale intensywnej terapii. Walczyliśmy o niego kilka dni. Niestety bezskutecznie - tłumaczy smutno dr Henryk Perkowski, dyrektor ds. lecznictwa w Wojewódzkim Szpitalu w Łomży. Bliscy zbyt szybko usłyszeli, że chłopak nie żyje, a sekcja zwłok wykazała coś strasznego.

Dzisiaj grzeje: 1.  Wzruszający apel ws. pogrzebu Pawła Królikowskiego. Przekazała go serialowa Lucy z "Rancza"

2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Kiedy podczas sekcji zwłok lekarz spojrzał na płuca 19-latka, aż złapał się za głowę. Były dosłownie podziurawione - nic dziwnego, że chłopak miał ogromne problemy z prawidłowym oddychaniem. Narząd był wręcz przesiąknięty substancjami z e-papierosa, który według nastolatka miał być przecież bezpieczniejszy niż tradycyjny papieros.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział pojawienie się koronawirusa. Jasnowidz zabrał głos w sprawie epidemii
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Gwiazdor polskiego "Tańca z gwiazdami" był ofiarą pedofila. Bolesne wyznanie
  4. Ksiądz odmówił komunii 8-letniemu, choremu chłopcu. Rodzice są oburzeni
  5. Do końca trzymali kciuki, ale diagnoza okazała się fatalna. Napłynęły smutne wiadomości ze wschodniej Polski, nie żyje Hubert
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News