Dwusilnikowy samolot zapalił się w powietrzu. Kula ognia runęła na ziemię, przeżyła tylko jedna osoba, tragiczne wiadomości z zagranicy

Dwusilnikowy samolot zapalił się w powietrzu. Kula ognia runęła na ziemię, przeżyła tylko jedna osoba, tragiczne wiadomości z zagranicy Źródło: .

Fatalne wiadomości z zagranicy. Doszło do katastrofy lotniczej na ziemię spadł samolot, niestety, są ofiary śmiertelnie. Przeżyła jedna osoba, ale jest w bardzo ciężkim stanie.

Do mediów napłynęły wiadomości z zagranicy o katastrofie samolotu z pasażerami na pokładzie. Do katastrofy doszło niedługo po starcie, prawdopodobnie doszło do awarii. Piloci próbowali ratować sytuację, ale niestety się nie udało.

Fatalne wiadomości z zagranicy, rozbił się samolot

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w USA, w stanie Luizjana. Według informacji Policji samolot chwilę przed katastrofą, wystartował na lotnisku Lafayette, półtora kilometra od miejsca, w którym się rozbił. Jak podają świadkowie tragedii, już z daleka było widać, że z samolotem jest coś nie tak, prawdopodobnie wybuchł pożar.

Niektórzy twierdzą wręcz, że jeszcze w powietrzu był jak "kula ognia". Piloci podjęli trudną próbę awaryjnego lądowania w terenie. Maszyna spadając, zahaczyła o linię energetyczną i koło 9:30 czasu lokalnego, spadła na parking popularnego w USA supermarketu Walmart oraz poczty.

Tragiczne wieści, wiadomo ile było osób na pokładzie. Tylko jedna przeżyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świadkowie podają, że samolot po wylądowaniu eksplodował, a potem jego wrak przetoczył się jeszcze po łące, uszkadzając po drodze przynajmniej jedno auto na parkingu. 

Dzisiaj grzeje: 1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
2. Przyjaciółka z "Rancza" opublikowała zdjęcie Królikowskiego. Widok wyciska łzy z oczu, słowa przeszywają serce

Na pokładzie dwusilnikowej maszyny, znajdowało się sześć osób. Niestety, wszyscy zginęli na miejscu. Ratownikom udało się wydostać jedynego ocalałego z tragedii. Jest ciężko poparzona, w krytycznym stanie i nie wiadomo czy uda się ją uratować. Ponadto ranny miał być również jeden ze świadków katastrofy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News