Wiadomości z południowej Polski
PSP Nowy Sącz
Weronika Wasiak - 28 Września 2020

W akcji straż pożarna, pogotowie i helikoptery. Tragiczne wydarzenia na południu Polski

Koszmarne wiadomości z południowej Polski przedostały się do mediów. W pilną akcję ratunkową zaangażowano karetki pogotowia, straż pożarną i helikoptery. Służby robiły co mogły, by uniknąć najgorszego.

Mrożące krew w żyłach wiadomości dotarły do Polaków. Zdarzenia z niewielkiej miejscowości przypominały sceny rodem z najgorszego horroru. Niestety, to nie był film a brutalna rzeczywistość. Ratownicy do samego końca walczyli o poszkodowanych, mając nadzieję, że nie spełni się najczarniejszy ze scenariuszy.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Pilna akcja ratunkowa służb. Potworne wiadomości właśnie przedostały się do mediów

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu poinformowała o dramatycznych zdarzeniach z niedzieli, 27 września. Dramat rozegrał się około godziny 10.28 na drodze krajowej nr 75 w Tyliczu w gminie Krynica-Zdrój. Do straży pożarnej napłynęło zgłoszenie o palącym się samochodzie osobowym marki chrysler na środku drogi. Na miejsce natychmiast zadysponowano oddziały JRG w Krynicy Zdroju oraz OSP Tylicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze krajowej nr 75 palił się samochód marki Chrysler Cruiser na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Pojazd znajdował się na środku jezdni blokując ruch w obu kierunkach jazdy - czytamy na stronie PSP Nowy Sącz.

Kierowca samochodu, obywatel Ukrainy, znajdował się po za nim. Mężczyzna skarżył się na dolegliwości i tłumaczył, że auto zapaliło się po uderzeniu w przepust drogowy. Podtrzymywał również, że podróżował sam.

- Podczas podawania środków gaśniczych na palący pojazd zauważono dwie osoby tj. jedna stojąca a druga leżąca w odległości około 120 m od miejsca zdarzenia wzywających pomoc. W wyniku rozpoznania ustalono, że osoby znajdowały się pod wpływem zdarzenia i obydwie były z urazami. W dalszym rozpoznaniu stwierdzono, że kolejne dwie osoby znajdowały się w pobliskich zaroślach z widocznymi obrażeniami. W sumie czterech poszkodowanych to byli obcokrajowcy - podaje PSP Nowy Sącz.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Poszkodowanych karetką i helikopterem LPR przetransportowano do szpitala, gdzie zajęli się z nimi lekarze. Nie przekazano jednak, w jakim dokładnie są stanie. Tymczasem strażacy usunęli z jezdni wrak pojazdu, a policja zajęła się ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Na ten moment nie jest pewne, czy wersja kierowcy o wcześniejszym uderzeniu w przepust drogowy jest prawdziwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: PSP Nowy Sącz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News