Pilne wiadomości polskiej policji. Apelują o pomoc w identyfikacji tego mężczyzny, zgotował 13-latce piekło

Pilne wiadomości polskiej policji. Apelują o pomoc w identyfikacji tego mężczyzny, zgotował 13-latce piekło Źródło: fot. KMP w Tychach

Wiadomości przesłane przez polską policję przeraziły wiele osób. Funkcjonariusze apelują o pomoc w identyfikacji i odnalezieniu mężczyzny, który zgotował piekło 13-latce.

Wiadomości policji o tym, co wydarzyło się 4 maja ok. godz. 20:30 w Tychach, obiegły już niemalże całą Polskę. Na przystanku autobusowym przy ul. Oświęcimskiej w rejonie osiedla Homera, 30-latek próbował siłą zaciągnąć do swojego auta 13-letnią dziewczynkę. Po tym zdarzeniu natychmiast poinformowano policję, która ze słownej relacji dziecka sporządziła portret sprawcy. Niestety nie udało im się nadal zidentyfikować napastnika, który pozostaje na wolności i stanowi zagrożenie dla kolejnych osób.

Pilne wiadomości przekazane przez policję

Identyfikacja osoby jedynie za pomocą portretu pamięciowego jest niezwykle trudna, ale na szczęście napastnik ma bardzo charakterystyczne znamiona na twarzy, które mogą to znacznie ułatwić. Chodzi dokładniej o piegi na czole i policzkach, a także ciemnobrązowe znamię w okolicy prawej dolnej powieki oczu.

 - Wiek z wyglądu około 28-33 lat, wzrost ok. 185cm, sylwetka szczupła, twarz owalna, brwi brunatne krzaczaste, szerokie, oczy prawdopodobnie piwne, duże, średnie rozstawienie, średnie osadzenie, nos średniej długości i średniej szerokości, grzbiet nosa prawdopodobnie prosty, usta średniej długości i średniej grubości, broda średnia owalna, posiadał cechy charakterystyczne w postaci piegów w okolicy czołowej i policzkowej twarzy, znamię barwnikowe koloru ciemnobrązowego okolicy prawej dolnej powieki oczu, ubrany w bluzę z kapturem koloru ciemnoszarego, spodnie dresowe koloru szarego - przekazuje w komunikacie Komenda Miejska Policji w Tychach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście 13-latce udało się uciec, zanim mężczyzna wyrządził jej większą krzywdę. Strach nawet pomyśleć o tym, co mógł zrobić swojej ofierze, gdyby tej nie udało się oswobodzić. Niestety nie oznacza to, że 30-latek przestanie szukać kolejnej, a czas niestety działa na jego korzyść.

Bez wątpienia brawa należą się 13-latce, która nawet w obliczu tak przerażającego i traumatycznego przeżycia natychmiast udała się na policję, gdzie zgłosiła całe zdarzenie i szczegółowo opisała swojego napastnika. Jeżeli ktokolwiek kojarzy tę osobę, to powinien natychmiast skontaktować się z policją pod numerem alarmowym, bądź osobiście na najbliższym komisariacie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka zmarła na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Taka młoda, a już poprawia sobie urodę. Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej poddaje się zabiegom
  4. Tragiczna śmierć 9-miesięcznej Blanki. Porażające wyznanie sąsiadów na temat matki, która miała pozbawić życia własne dziecko
  5. Kajra nieoczekiwanie zwróciła się do ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej, która urodzi lada dzień. Przestrzegła ją, przed bardzo ważną rzeczą
  6. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją i sprzedawał kolegom

źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News