Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć Źródło: Wikimedia Commons

Tragiczne wiadomości obiegają media w całym kraju - nie żyje dwóch pracowników McDonald's. Zmarli w okropnych okolicznościach. W chwili śmierci mieli zaledwie 18 lat.

Tragiczne wiadomości docierają do nas z Peru. W Limie dwoje pracowników McDonalda uległo katastrofalnemu wypadkowi. Dziewczyna i chłopak czyścili automat do napojów. Zostali porażeni prądem. W chwili śmierci mieli zaledwie 18 lat. To ogromna tragedia, za którą odpowie operator restauracji.

Niepokojące wiadomości pojawiły się dzisiaj w mediach

Ofiary wypadku to 18-letni pracownicy restauracji. Kobieta i mężczyzna pracowali od sześciu miesięcy na nocną zmianę w jednej z restauracji amerykańskiego giganta branży fastfoodów McDonald's w Limie, stolicy Peru. Niedługo przed świętami Bożego Narodzenia, 15 grudnia, w restauracji doszło do ogromnej tragedii. 18-letnia kobieta została porażona prądem w trakcie czyszczenia automatu do napojów gazowanych. Kolega pracujący z nią na zmianie próbował ją uratować, w wyniku czego również został porażony. Wszystkiemu winna okazała się zepsuta maszyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

McDonald's ogłosił dwudniową żałobę w całym kraju 

Spółka Arcos Dorados posiadająca dwa tysiące restauracji McDonald's w całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach została ukarana grzywną w wysokości 230 tysięcy dolarów. To dość niska kara za śmierć w miejscu pracy dwóch niewinnych 18-latków.

- Stwierdziliśmy sześć bardzo poważnych wykroczeń, w tym nieprzekazanie w odpowiednim czasie władzom informacji o śmierci dwóch pracowników - powiedział Juan Carlos Requejo, szef krajowej jednostki inspekcji pracy.

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Po tragicznej śmierci nastoletnich pracowników sieć restauracji McDonald's w całym kraju ogłosiła dwa dni żałoby, polegające na zamknięciu wszystkich lokali. Okoliczności wypadku są wyjaśniane w dochodzeniu karnym. Za wszystko odpowie operator restauracji. Ponadto firma McDonald's prowadzi odrębne dochodzenie wewnętrzne w tej sprawie. Lokal, w którym doszło do tej tragedii, został zamknięty do odwołania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Mama nagrała jak uczy synka mówić, ale to reakcja psa zwraca uwagę wszystkich. Niebywałe, płaczemy ze śmiechu
  4. Ogromne zmiany w emeryturach. Wiele osób zyska więcej pieniędzy, są powody do świętowania
  5. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News