Nagłe wiadomości, to ogromny cios. Nie żyje Jonathan Miller

Nagłe wiadomości, to ogromny cios. Nie żyje Jonathan Miller Źródło: pikio.pl

Wiadomości z Wielkiej Brytanii, które błyskawicznie obiegają świat, są wyjątkowo smutne. Media właśnie podały, że odszedł legendarny Jonathan Miller.

Wiadomości BBC poruszyły fanów na całym świecie. Po wieloletniej walce z ciężką chorobą zmarł Sir Jonathan Miller. Artysta, który wielką karierę w telewizji i na deskach brytyjskich teatrów zaczął robić w latach 60. Był jedną z największych postaci brytyjskiego humoru. Reżyser kultowego przedstawienia "Beyond the Fringe" miał 85 lat.

Wiadomości z Wielkiej Brytanii wstrząsnęły światem. Jonathan Miller nie żyje

O śmierci legendarnego komika poinformowała rodzina. Artysta od wielu lat cierpiał na chorobę Alzheimera i nie pojawiał się w mediach, ale wciąż mógł liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów, którzy nie mogą uwierzyć, że odszedł z tego świata.

- Jego śmierć jest wielką stratą dla naszej rodziny i jego przyjaciół. Pozostawi wielką dziurę w naszym życiu - napisała w oficjalnym oświadczeniu rodzina brytyjskiego reżysera i komika.

Śmierć została potwierdzona przez British Broadcast Company, w którym Miller spędził najlepsze lata swojej długiej kariery. Koledzy wspomnieli go w bardzo wzruszających słowach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć Millera ciosem dla Wielkiej Brytanii

O tym, jak wielkim ciosem była śmierć artysty, możemy się przekonać, czytając niezliczone kondolencje dla rodziny, płynące od fanów, jak też wspomnienia jego współpracowników, którzy bardzo dobrze wspominają poczucie humoru i talent Millera. Najbardziej wzruszająco życie artysty podsumowali pracownicy BBC, którzy użyli do tego jego własnych, poruszających słów.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Są rzeczy o naukach, które są trudne. Większość rzeczy, które zrobiłem w sztuce, mogę zrobić, trzymając prawą rękę za plecami. Sir Jonathan Miller, wybitny pisarz, komik, myśliciel, reżyser teatralny i operowy, zmarł w wieku 85 lat - możemy przeczytać na profilu społecznościowym stacji.

źródło: twitter.com/cnn

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News