Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych

Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych Źródło: Pikio.pl

Wiadomości napływające z Polski zasmuciły wiele osób. Nie żyje popularny dziennikarz TVP, współtwórca kilkuset programów telewizyjnych, prawdziwa legenda stacji.

Wiadomości z kraju są wyjątkowo smutne i przygnębiające. Jak informuje serwis "Tygodnik Podhalański", nie żyje znany dziennikarz TVP, prowadzący kultowy programu "Kolorowy zawrót głowy". Widzowie stacji, a także fani twórczości reżysera, znają go jako współtwórcę i samodzielnego twórcę ponad kilkuset programów dokumentalnych. Był także zapalonym sportowcem - miłośnikiem górskich stoków, Podhala i mieszkańców okolicy, w której mieszkał.

Smutne wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje popularny dziennikarz TVP - twórca ponad 300 filmów dokumentalnych

Nie żyje Janusz Zielonacki - współtwórca i twórca licznych programów - w tym m.in. o tematyce dokumentalnej, których ma na swoim koncie ponad 300. Dziennikarz prywatnie i zawodowo najbardziej znany był ze swojego zamiłowania do sportów zimowych, także tych ekstremalnych. Organizował w woj. małopolskim liczne wydarzenia - w tym m.in. właśnie sportowe. Uwielbiany przez fanów był również ze względu na swoje umiejętności komentatorskie. Z wielkim entuzjazmem i pasją komentował sportowe wydarzenia, na które zapraszano go, aby występował w roli prowadzącego. Potrafił zainteresować nimi nawet tych, którzy nie przepadali za uwielbianymi przez niego aktywnościami.

W mediach społecznościowych, a także w prasie i w serwisach internetowych, Janusza Zielonackiego żegnali jego bliscy, przyjaciele, a także władze miasta, dla których twórczość Janusza Zielonackiego była szczególnie ważna - w tym m.in. burmistrz Przemyśla.

Rodzina dziennikarza TVP pogrążona jest w żałobie. Liczni anonimowi fani twórczości Janusza Zielonackiego wyrazili głęboki żal po jego odejściu z tego świata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Renta dożywotnia wytrychem dla oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

 - Byłeś wspaniałą inspiracją dla nas. Spoczywaj w pokoju - tutaj na Podhalu - czytamy.

 - Spoczywaj w pokoju. Jesteś niezastąpiony - brzmi wpis w serwisie "24tp.pl".

 - Zmarł wybitny człowiek. Wspaniała osobowość - uważa ktoś inny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mrożące krew w żyłach zabójstwo dwójki dzieci. Prawda okazało się PORAŻAJĄCA. Morderczyni miała 11 lat
  2. Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie mamy. Są teraz nierozłączne, spędzają razem każdą minutę. Wyglądają jak siostry
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News