Fatalne wiadomości. Wielu Polaków szukało jej od Wigilii, policja potwierdziła najgorsze doniesienia o Małgorzacie

Fatalne wiadomości. Wielu Polaków szukało jej od Wigilii, policja potwierdziła najgorsze doniesienia o Małgorzacie Źródło: .

Bolesne wiadomości napłynęły z południa Polski. Policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz dotyczący kobiety, której poszukiwania śledziło wielu Polaków.

Wiadomości przekazane przez służby są fatalne. Rodzina do samego końca miała nadzieję, że Małgorzata wróci do nich cała i zdrowa. Niestety, prawda o jej zaginięciu okazała się tragiczna. Funkcjonariusze potwierdzili właśnie, że ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Znaleziono zwłoki 49-latki.

Smutne wiadomości. Małgorzata nie żyje

Poszukiwania mieszkanki Białego Dunajca, położonego w województwie małopolskim, rozpoczęły się po tym, jak w Wigilię kobieta przepadła bez śladu. Ani rodzina, ani inne najbliższe osoby nie miały z nią kontaktu od tamtego czasu. Feralnego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem, Małgorzata Repa-Bylina wyszła do sklepu znajdującego się w pobliskiej miejscowości, jednak nigdy do niego nie dotarła. 

Jej bliscy od razu starali się ustalić miejsce jej położenia, jednak nie byli w stanie zrobić tego na własną rękę. Rozpoczęto oficjalne poszukiwania z udziałem funkcjonariuszy policji. Na kolejnych etapach do poszukiwań dołączali strażacy oraz ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przeczesali okolicę. Niestety, nadal brakowało konkretnych poszlak, umożliwiających stwierdzenie, co stało się z zaginioną kobietą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, ostatecznie odnaleziono zwłoki Małogrzaty Repy-Byliny. Makabryczne znalezisko odkryto w miniony weekend w Nowym Targu.

- Rodzina kobiety zidentyfikowała jej ciało. Mamy pewność, że to poszukiwana od czasu świąt Bożego Narodzenia 49-latka. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna jej śmierci. Ciało zostało wysłane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - powiedział w rozmowie z portalem Fakt24 asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób nie żyje, doszło do wielkiego wybuchu. Wiadomości zza granicy wprawiają w osłupienie
2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

Na ten moment przyczyny jej zgonu są nieznane. Policja nie wyklucza żadnego scenariusza, również takiego, w którym do śmierci kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Finalne rozstrzygnięcie zapadnie już po sekcji zwłok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smażąc placki ziemniaczane zauważyłeś pewien znak? Wyrzuć je natychmiast, ich spożycie może być opłakane w skutkach
  2. 13. emerytura nie dla każdego równa. Tysiące Polaków otrzyma niższe świadczenie przez jeden prawny kruczek
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News