Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala Źródło: .

Wiadomości, które płyną do nas zza granicy, są tragiczne. Podczas bożonarodzeniowej mszy doszło do dramatycznych wydarzeń, przez które 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

Właśnie podano przerażające wiadomości z Francji. Cały kościół, w którym trwała bożonarodzeniowa msza musiał zostać pilnie ewakuowany. Życie wiernych było zagrożone, a w wyniku wydarzeń do szpitala zostało przewiezionych 21 osób, które znalazły się w ciężkim stanie. 

Dramatyczne wiadomości z kościoła we Francji

Podczas bożonarodzeniowego nabożeństwa, które miało miejsce wczoraj we francuskim mieście Lille, doszło do dramatycznych wydarzeń. Nagle wiele osób zaczęło skarżyć się na dotkliwy ból głowy, który nie ustępował. Stan wiernych z minuty na minutę wydawał się coraz gorszy. Nikt nie wiedział, czym jest spowodowany, ale wierni byli pewni, że nie może być przypadkiem, aby tyle osób w jednym momencie źle się poczuło. 

Natychmiast przerwano mszę i wezwano ekipę ratunkową. Policja oraz ratownicy medyczni, którzy pilne pojawili się na miejscu rozpoczęli ewakuację wiernych. Lekarze natychmiast zajęli się ludźmi, którzy wymagali pomocy medycznej, było to aż 72 osoby, z czego 21 było w tak ciężkim stanie, że od razu zostali przewiezieni do szpitala, gdzie rozpoczęto walkę o ich życie na specjalistycznych oddziałach. Wielu z wiernych trzeba było umieścić w hiperbarycznych komorach tlenowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W mediach francuskich pojawiły się wiadomości o przyczynie zatrucia

Lokalne media, które podają najnowsze wiadomości o wydarzeniu mówią, że po zbadaniu budynku okazało się, że osoby znajdujące się w kościele zatruły się tlenkiem węgla. Śledczy, którzy pracują na miejscu przekazali, że zawartość tlenku w powietrzu została wielokrotnie przekroczona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska dziś obchodziłaby 41. urodziny. Jej menadżerka ujawniła nieznane zdjęcia
2. Wyjątkowy Polak nie żyje. Wielka strata

Jeszcze nie wiadomo, co mogło spowodować wydostawanie się niebezpiecznego gazu. Policja przekazała, że trwają poszukiwania nieszczelnego piecyka gazowego, który musi znajdować się gdzieś na terenie kościoła. Do czasu prowadzenia sprawy kościół pozostaje zamknięty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 18-latka poddała się operacji plastycznej. Doznała nieodwracalnych uszkodzeń mózgu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala
  5. Pożyczyła od chłopaka pieniądze. Niedługo później zachował się poniżej pasa, dziewczyna nie potrafi mu wybaczyć

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News