Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowego
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 26 Września 2020

Odbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów Polaków

Niespodziewane wiadomości przedostały się właśnie do mediów. Pilnie zostanie zwołane posiedzenie sztabu kryzysowego. Czego będzie dotyczyło?

Nagłe wiadomości docierają do Polaków. Nie ma wątpliwości, że lada moment odbędzie się zwołane w ostatniej chwili spotkanie sztabu kryzysowego. Wiemy, jakie kwestie zostaną na nim poruszone. Sytuacja jest poważna.

Daniel Martyniuk oskarża ukochanąOkropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieciCzytaj dalej

Pilne posiedzenie sztabu kryzysowego. Niespodziewane wiadomości

Jak donosi Interia, prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, nagle zwołał sztab kryzysowy. Powodem spotkania ma być sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju, która w ostatnich dniach znacząco się pogorszyła.

- Na poniedziałek zwołałem sztab kryzysowy w Warszawie, bo sytuacja jest bardzo poważna, musimy o tym rozmawiać - przekazał sam Rafał Trzaskowski w rozmowie z dziennikarzami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Rządzący zapewniali nas, że koronawirus jest w odwrocie, że właściwie już jest koniec epidemii. Myśmy ostrzegali, jako samorządowcy, od samego początku. Niestety, wygląda na to, że epidemia wraca. Mam nadzieję, że skutki nie będą poważne. My, jako samorządowcy, przygotowujemy się do tego, stąd ten sztab kryzysowy w poniedziałek - dodał.

Jak przytacza Interia, Trzaskowski jasno wyraził swoje nadzieje na to, że rząd będzie konsultował z władzami Warszawy swoje posunięcia.

Dzisiaj grzeje:

1. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy

Przypominamy, że w ostatnich dniach sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju znacznie się pogorszyła. Tylko dziś i wczoraj dobowa liczba nowych przypadków zarażeń koronawirusem wynosiła ponad 1,5 tysiąca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  4. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  5. Awantura w "Tańcu z gwiazdami". Iwona Pavlović usłyszała poważne zarzuty od jednego z uczestników
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News