Te wiadomości dobijają. Nie żyje kolejne 10-miesięczne dziecko, tragedia na północy Polski

Te wiadomości dobijają. Nie żyje kolejne 10-miesięczne dziecko, tragedia na północy Polski Źródło: pixabay/pezibear/

Tragiczne wiadomości znów obiegają polskie media. W ostatnim czasie pojawiało się wiele informacji na temat śmierci maleńkich dzieci, jednak to niestety nie koniec. Noworodek stracił życie, mimo że ratownicy medyczni starali się o nie walczyć. Rodzice maleństwa nie tak zaplanowali sobie ten dzień.

Kolejne wiadomości o wypadkach na drodze docierają do mediów. Jak możemy się dowiedzieć, wczoraj doszło do dwóch i to zupełnie niedaleko siebie. W wyniku zdarzeń wielu rannych trafiło do szpitala, jednak 10-miesięczne dziecko poniosło śmierć na miejscu. Śledczy badają okoliczności kolizji. 

Wstrząsające wiadomości docierają do Polaków 

Media informują o dwóch wypadkach drogowych, do których doszło na drodze A1. Oba z nich miały miejsce w województwie kujawsko-pomorskim na wysokości Włocławka. 

W miniony wtorek około godziny 5 rano, 56-letni kierowca citroena jechał lewym pasem, jednak zupełnie niespodziewanie stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na pobocze. Auto dachowało, w skutek czego jadące nim wówczas 5 osób odniosło obrażenia. Na miejscu niezwłocznie zjawiło się pogotowie, które zabrało poszkodowanych do szpitala. Jak wiadomo, wśród rannych było między innymi małżeństwo, które kierowało się na lotnisko, by odbyć swoją podróż poślubną.

Chwilę później kierujący innym pojazdem, jadąc w stronę Gdańska, spostrzegł przed sobą wypadek i od razu zjechał na pobocze zatrzymując samochód. Kilka sekund później uderzył w niego kierowca innego auta. W wyniku tego zdarzenia obrażenia poniosły 3 osoby, w tym 10-miesięczne dziecko, o którego życie walczyli funkcjonariusze. Nie udało się go uratować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Plany były zupełnie inne. Funkcjonariusze badają sprawę 

Jak możemy się dowiedzieć, rodzina podróżująca z noworodkiem kierowała się właśnie na wakacje nad morzem. Widząc wypadek zatrzymali się do pomocy, jednak nie przewidzieli tak tragicznego finału. Obecni na miejscu funkcjonariusze przebadali każdego z uczestników wypadku alkomatem, co wykazało, że nikt nie był wówczas pod wpływem alkoholu. Ponadto, od kierowcy, który uderzył w tył auta z rodziną, zostanie pobrana krew pod kątem wykrycia ewentualnych środków odurzających. Służby wciąż badają dokładne okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną nie jest pewne, czy ktoś poniesie za wszystko konsekwencje.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc
  4. Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da
  5. Edyta Górniak pokazała się topless. Fani twierdzą, że nie potrzeba im niczego więcej (ZDJĘCIA)
  6. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  7. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu


Źródło: wp 
  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News