Wiadomości
.
Klaudia Bochenek - 25 Grudnia 2019

Nie mieli szans na przeżycie, strażacy mogli wynieść tylko ich ciała. Media obiegły wiadomości o wigilijnej tragedii

Wiadomości, które w świąteczny czas otrzymały rodziny ofiar, nie napawały optymizmem. Dokładnie w Wigilię Polska usłyszała o tragedii, która dotknęła mieszkańców jednego z warszawskich mieszkań.

Wiadomości napływające z Warszawy w wigilijne popołudnie były okropnie przykre. W ten radosny czas życie straciły osoby, które powinny nadal świętować. Mieszkańcy domu nie mogą uwierzyć w tragedię.

Wiadomości: nie żyją dwie starsze osoby

Około południa 24 grudnia straż pożarna na warszawskim Bemowie otrzymała informację o pilnym wyjeździe w teren. Po szybkim zebraniu ekipy i przyjeździe na miejsce na ulicę Dorohuską zastali mocno niepokojącą sytuację. Paliło się pierwsze piętro domu jednorodzinnego zlokalizowanego w tej spokojnej okolicy.

Małgorzata Rozenek spodziewa sięRozenek nie mogła już wytrzymać. Z Majdanem ujawnili jakiej płci będzie ich dzieckoCzytaj dalej

Podczas czynności strażacy określili źródło ognia: był to jeden z pokoi na pierwszym piętrze. Na tę chwilę jeszcze nie podano do mediów, co mogło być przyczyną pożaru. Jednocześnie ze strażakami na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy pomagali w opiece nad ewakuowanymi z domu osobami. Mężczyźni gaszący ogień na piętrze domu dokonali przykrego odkrycia - na ziemi leżały ciała starszych ludzi.

Znana jest ewentualna przyczyna śmierci starszych państwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVPCórka Pawła Królikowskiego unika mediów. Mało kto o tym wie, ale jest znana widzom TVPCzytaj dalej

Strażacy natychmiast zajęli się dwójką starszych osób, jednak mimo intensywnej reanimacji zarówno przez nich, jak i przez ratowników z profesjonalnym sprzętem, nie powiodło się przywrócenie im funkcji życiowych. Według nieoficjalnych ustaleń osób zaznajomionych ze sprawą, przyczyną śmierci z dużym prawdopodobieństwem mogło być zaczadzenie. Wiadomo również, że w pożarze ucierpiał jedynie pokój, który miał być "zapalnikiem" całego pożaru. Reszta budynku nie ucierpiała, osoby tam mieszkające mogły do niego wrócić.

Dzisiaj grzeje:

1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Przyczyny tego przykrego wydarzenia będą przedmiotem badań policji, do sprawy zdecydowała włączyć się również prokuratura. Sekcja zwłok zdecydowanie pomoże ustalić przyczynę śmierci, a praca śledczych, jak doszło do zapłonu.

W rozgardiaszu wigilijnych przygotowań do radosnego spotkania z rodziną, zmarły dwie osoby. Za kilka godzin mieli usiąść ze sobą do kolacji. Te i kolejne święta będą przypominać o tych tragicznych zdarzeniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

Psychotest najszybszy na świecieNajszybszy psychotest jaki istnieje. Prawdę o sobie poznasz w momentCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News