Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata Źródło: unsplash/anjo_antony/

Wstrząsające wiadomości obiegły Polskę. Do fanów piłki nożnej napłynęły wieści dotyczące śmierci znanego piłkarza. Jego przyjaciele nie mogą uwierzyć w tak nagłe odejście swojego ulubieńca. Zupełnie nic nie zwiastowało takiej tragedii.

Ostatnie wiadomości poruszyły świat sport, a w szczególności kibiców. 43-letni piłkarz zmarł nagle. Znajomi sportowca i przede wszystkim rodzina są w szoku, bowiem ten zdawał się prawdziwym okazem zdrowia. Wielbiciele tego sportu nie zdążyli jeszcze otrząsnąć się po ostatniej śmierci, a tym czasem spadła na nich kolejna tragedia. 

Smutne wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje 43-letni piłkarz 

Pierwsze doniesienia na temat nagłej śmierci piłkarza pojawiły się na oficjalnej stronie klubu piłkarskiego na Facebooku. Przyjaciele poinformowali o odejściu 43-letniego Mariusza Lelka, który w latach 90. rozwijał swoją karierę w Sparcie Kazimierza Wielka.  

- Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Wczoraj zmarł Mariusz Lelek - długoletni zawodnik, a później działacz Świtu Działoszyce. W latach 90-tych reprezentował barwy naszego Klubu. Cześć jego pamięci! - czytamy poruszający wpis na portalu społecznościowym. 

Jego bliscy, choć z wielkim trudem, wyznają, że zupełnie nic nie zwiastowało takiej tragedii. Mariusz zdawał się pełen sil i witalności, cieszył się z każdego dnia, spełniając swoje pasje. Wielu z jego przyjaciół oraz członków z rodziny nie zdążyło się z nim pożegnać. Na chwilę obecną nikt z krewnych nie podaje dokładnych informacji na temat przyczyn zgonu. Nie wiadomo, czy 43-latek zmagał się z poważną chorobą czy śmierć była wynikiem nagłego pogorszenia się stanu zdrowia. 

- Jesteśmy w szoku. Widziałem się z nim dwa tygodnie temu na turnieju, trudno w to uwierzyć. Graliśmy razem w Victorii Skalbmierz, a także w Sparcie Kazimierza Wielka- wyznaje Andrzej Sender, obecny trener drużyny z Kazimierzy Wielkiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To nie jedyna śmierć w świecie sportu 

Warto wspomnieć, że zaledwie kilka dni temu media obiegły wstrząsające informacje na temat śmierci innego człowieka powiązanego ze światem sportu, i to z tego samego rejonu, co Lelek. Odszedł 33-letni sędzia Kamil Pastuszka ze Starachowic. Miłośnicy piłki nożnej nie zdołali jeszcze otrząsnąć się po śmierci jednego ze swoich ulubieńców, a właśnie spadła na nich kolejna tragedia.  

facebook/sparta_kazimierza_wielka/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta chciała wyglądać jak egipska królowa, Nefretete. Przeszła PONAD 51 operacji plastycznych. Efekt zwala z nóg!
  2. Lech Wałęsa zrobił coś okrutnego. Aż wstyd o tym mówić na głos. To już szczyt wszystkiego
  3. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  4. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  5. Spokojnemu jak skała Zenkowi Martyniukowi w końcu puściły nerwy. Tym razem jego syn totalnie przegiął
  6. Zdenerwowana 13-latka pojawiła się w "Mam talent". Chwilę później dała popis, o którym mówi cały świat
  7. Porażająca wiadomość o urodzonych pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
    

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News