Tragiczne doniesienia z Polski przed Wigilią. Wśród rannych malutkie dzieci

Tragiczne doniesienia z Polski przed Wigilią. Wśród rannych malutkie dzieci Źródło: śląska policaja

Dramatyczne doniesienia z kraju tuż przez Wigilią. Doszło do wypadku, na skutek którego znalazło się wielu rannych, a wśród nich małe dzieci.

Wiadomości, które napływają z Gniezna, są przerażające. Dziś, w wigilię świąt Bożego Narodzenia, doszło tam do groźnego wypadku, w skutek którego znalazły się ranne osoby, w tym maleńkie dzieci. Dramatyczne zdarzenia na drodze to smutne wiadomości, szczególnie w takie dni jak dzisiejszy.

Dramatyczne wiadomości z Gniezna

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie. Czteroosobowa rodzina, która przechodziła przez przejście dla pieszych, została potrącona przez samochód marki Renault. Wszyscy poszkodowani natychmiast zostali przewiezieni do szpitala, gdzie udzielono im pilnie pomocy. 

Lokalne media poinformowały, że do groźnego wypadku doszło wczoraj w godzinach wieczornych, kiedy na drogach panował już mrok. Przejście dla pieszych, które było miejscem wypadku, znajduje się ok 150 metrów od Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków.

Rodzina, która przechodziła przez pasy, to rodzice w wieku 34 i 35 oraz dwójka ich dzieci, jedno 7-lenie, a drugie 11-letnie. 

Wiadomości o stanie zdrowia rodziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cała rodzina została przewieziona do szpitala. Dzieci doznały niewielkich potłuczeń i wymagały opieki psychologicznej ze względu na stres związany z przeżyciami po wypadku. W dobrym stanie zdrowia jest także mama dzieci. Wszyscy już wyszli ze szpitala. 

Najgorsze doniesienia dotyczą ojca. Z nieoficjalnych informacji, jakimi dysponują lokalne media, wynika, że mężczyzna doznał licznych złamań i wymaga dalszego pobytu w szpitalu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

Wiadomości dotyczące mężczyzny, który znalazł się za kierownicą samochodu, który spowodował wypadek, podkreślają, że kierowca był trzeźwy podczas zdarzenia. Okoliczności zdarzenia będą dalej trwały.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

źródło: wmeritum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News