Co najmniej 24 osoby nie żyją, kolejnych 13 jest rannych. Media obiegły wiadomości o zagranicznej tragedii

Co najmniej 24 osoby nie żyją, kolejnych 13 jest rannych. Media obiegły wiadomości o zagranicznej tragedii Źródło: .

Wiadomości o strasznej tragedii obiegły światowe media. Co najmniej 24 osoby nie żyją, liczba poszkodowanych może wzrosnąć. Trwa intensywna akcja ratownicza, służby pracują bez wytchnienia.

Wiadomości o okropnej tragedii obiegły rano światowe media. Informacyjna Agencja Radiowa przekazała, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosły co najmniej 24 osoby, a 13 jest rannych. Liczba poszkodowanych nie jest ostateczna, na miejscu wypadku wciąż intensywnie pracują lokalne służby ratunkowe. Okoliczni mieszkańcy są w szoku.

Wiadomości o tragedii obiegły poranne media na całym świecie

Informacyjna Agencja Radiowa przekazała tragiczne wiadomości. W Indonezji doszło do dramatycznego wypadku drogowego, autokar pełen pasażerów wypadł z trasy. Do zdarzenia doszło w górzystym regionie w pobliżu miejscowości Palm Alam w prowincji Sumatra Południowa. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, nie spodziewali się takiej tragedii. Lokalni funkcjonariusze badają szczegóły wypadku. Trwa śledztwo, mające na celu ustalenie przyczyn tragedii, do której doszło wczoraj w nocy.

Według wstępnych ustaleń śledczych, kierowca pojazdu najpierw uderzył w betonową barierę znajdującą się przy drodze, a później autokar wypadł z trasy i wpadł do pobliskiej rzeki. Lokalne media poinformowały, że bus stoczył się do wąwozu o głębokości 150 metrów.

Wiadomości o dramatycznym wypadku wstrząsnęły okolicznymi mieszkańcami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W autokarze prawdopodobnie znajdowało się około 50 osób. Na tą chwilę wiadomo, że śmierć poniosło 24 ludzi, a 13 jest rannych. Liczba poszkodowanych może wzrosnąć, wciąż trwa intensywna akcja ratunkowa. Na miejscu zdarzenia pracują służby, lokalne władze oddelegowały w miejsce tragedii ponad 120 ratowników, jednak bardzo trudne warunki terenowe utrudniają sprawne udzielanie pomocy. Ratownicy wciąż wydobywają uwięzionych we wraku pasażerów.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2.
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Ranni zostali przewiezieni do lokalnego szpitala. Trwa również identyfikacja ciał zmarłych pasażerów. Policja poprosiła bliskich poszkodowanych osób o pomoc w rozpoznaniu ofiar.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!
  4. Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce
  5. Znany z "Barw szczęścia" i "Pensjonatu pod Różą" spowodował wypadek w Warszawie. Policja ujawniła porażające informacje
     

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News