Tragiczne wiadomości z Małopolski. Nie żyją 4 osoby, jedna jest ciężko ranna

Tragiczne wiadomości z Małopolski. Nie żyją 4 osoby, jedna jest ciężko ranna Źródło: Pixabay

Wiadomości o kolejnym wypadku na drodze są wyjątkowo przygnębiające. Dziś wieczorem doszło do tragicznego zdarzenia w Wielkopolsce, które doprowadziło do śmierci czterech osób. Szczegóły są wstrząsające.

Wiadomości, które pojawiły się w mediach, są przerażające. W Małopolsce doszło do groźnego wypadku, wskutek którego cztery osoby nie żyją, a jedna jest bardzo ciężko ranna.

Tragiczne wiadomości z Małopolski

Do zdarzenia doszło w miejscowości Niegardów-Kolonia w powiecie proszowickim, na drodze powiatowej w kierunku Kocmyrzowa. Auto marki BMW wjechało prosto pod koła ciężarówki. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17:45. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący bmw, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce. Doszło do zderzenia - podała do wiadomości małopolska policja. 

W samochodzie osobowym znajdowało się pięć osób, pomimo długotrwałej reanimacji troje z pasażerów nie żyje, a czwarta osoba jest w ciężkim stanie. Obecnie o jej życie walczą lekarze z krakowskiego szpitalu, do którego została przetransportowana śmigłowcem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak podała policja, widok miejsca zdarzenia był potworny. BMW musiało zostać wyciągnięte z pod ciężarówki za pomocą sprzętu hydraulicznego. Według ustaleń mężczyzna, który znajdował się za kierownicą ciężarówki, był trzeźwy. Nie doznał on żadnych obrażeń w związku z wypadkiem

Do późnych godzin wieczornych droga pozostawała nieprzejezdna. Na odcinku zablokowanym przez policję, samochody kierowane są na objazdy, by nie blokować trasy i powodować jeszcze większych korków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Kolejne wiadomości o śmierci na drodze

W minioną niedzielę na drodze w Warszawie doszło do wypadku wskutek, którego śmierć poniósł młody mężczyzna. Pomimo sprzyjającej aury na zewnątrz, każdego pojawiają się wiadomości, które donoszą o kolejnych wypadkach na ulicach. To powinna być przestroga dla wszystkich kierowców, bowiem nawet gdy warunki atmosferyczną są sprzyjające może dojść do tragedii na drodze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się 40 NOWYCH PODATKÓW. Wiele osób straci mnóstwo pieniędzy
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. Niewielu miałoby odwagę spróbować tego, co robi ze swoimi klientami
  3. Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News