Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje znany polski sportowiec, jego partnerka trafiła do szpitala

Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje znany polski sportowiec, jego partnerka trafiła do szpitala Źródło: pikio.pl

Wiadomości z rana są wstrząsające dla wszystkich fanów sportu. Znany sportowiec zginął w przerażającym wypadku samochodowym, a jego partnerka trafiła do szpitala. Ta śmierć jest wielką stratą dla wszystkich miłośników talentu atlety, który swego czasu był na ustach całego świata.

Wiadomości z samego rana są porażające. W godzinach wieczornych w powiecie sandomierskim wielki mistrz biegów długodystansowych, a jego żona trafiła do szpitala. Samochód, w którym jechało małżeństwo, uderzyło w przepust. Sportowiec, który w trakcie swojej kariery pokonywał wyjątkowo trudne przeszkody, nie był w stanie tego przeżyć. Jego przyjaciele i fani pogrążyli się w żałobie po śmierci mistrza.

Wiadomości z rana są wstrząsające. Znany kierowca zginął w trakcie wypadku

Mistrzem, który zginął tragicznie w miejscowości Pęchowo w powiecie sandomierskim jest Grzegorz Lasota. O Polaku głośno było kilka lat temu, kiedy pokonał niesamowicie ciężki i niebezpieczny ultramaraton wokół masywu Mount Everest. Polak dokonał przebiegnięcia 168 km wraz z Grzegorzem Baćmagą, co jest jednym z najwybitniejszych dokonań polskich maratończyków w historii.

Samochód prowadzony przez żonę sportowca zboczył z głównej drogi i uderzył z dużą siłą w przepust. Przybyłe na miejsce wypadku służby zbadały sportowca, jednak nie dało się go uratować. Jego żona została przewieziona do szpitala. Jednak informacje o jej stanie zdrowia nie zostały podane do publicznej wiadomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co zabiło sportowca?

Sportowiec i jego żona wracali z"Biegu Rzeźnika", jednego z najbardziej wyczerpujących ultramaratonów w Polsce. Lasota był jedną z największych gwiazd imprezy i biegł w nim wraz ze swoją żoną, aby uczcić dziewiętnastą rocznicę ślubu. Para osiągnęła co prawda dobry wynik, jednak wyczerpanie organizmu, jak też późna godzina powrotu z imprezy sprawiły, że żona sportowca najprawdopodobniej zasnęła za kółkiem i dlatego pojazd uderzył w przepust.

Strata Lasoty jest nieoceniona. Atleta był jednym z największych autorytetów wśród polskich ultramaratończyków. Jego postawa i długoletnie starania były doceniane przez środowisko, a sam przez swoich kolegów uważany był za wzór do naśladowania. Cały świat polskiego sportu pogrążył się w żałobie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News