Przeszedł poważny udar, ostatecznie przegrał walkę o życie. Kibicowało mu wielu Polaków, nie żyje znany polski dziennikarz

Przeszedł poważny udar, ostatecznie przegrał walkę o życie. Kibicowało mu wielu Polaków, nie żyje znany polski dziennikarz Źródło: .

Wiadomości o śmierci znanego polskiego dziennikarza obiegły właśnie media. Niestety, mężczyzna przegrał walkę o życie po tym, jak przeszedł poważny udar.

Wiadomości obiegły właśnie polskie media - nie żyje jeden ze znamienitych dziennikarzy, Jan Rędzioch, który od lat zmagał się z ciężką chorobą. Niestety, mężczyzna przegrał walkę o życie, którą przyszło mu toczyć po udarze. 

Wiadomości o śmierci polskiego dziennikarza właśnie obiegły media

Nie żyje Jan Rędzioch. Polski dziennikarz zmarł dziś w wieku 58 lat. Mężczyzna walczył z ciężkimi powikłaniami po rozległym udarze mózgu. Od kiedy doznał udaru, rzadko pojawiał się publicznie.

Jan Rędzioch był jednym z najbardziej znanych dziennikarzy, publicystów, ale przede wszystkim wybitnym znawcą historii sportowego klubu Lecha Poznań. Już od lat 70. publikował na łamach znanego tygodnika "Piłka nożna", a także "Tempo". Dziennikarz był odpowiedzialny za publikację najważniejszej lektury wszystkich kibiców Kolejorza, książka opisywała zmagania Lecha Poznań w europejskich pucharach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z okazji 90. urodzin Lecha Poznań powstało wirtualne muzeum drużyny, którego kustoszem był właśnie Jan Rędzioch. Dziennikarz od wielu lat związany był z Kolejorzem, z którym nieustannie współpracował.

Przykre wiadomości przekazał Lech Poznań 

To właśnie na stronie Lecha Poznań pojawiły się pierwsze wiadomości na temat śmierci dziennikarza

- Ze smutkiem zawiadamiamy, że w poniedziałek, 24 lutego zmarł Jan Rędzioch. Publicysta i wybitny znawca wielkopolskiego sportu niemal przez całe swoje życia związany był z Lechem Poznań. Miał 58 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"

2. Ewa Farna jest w ciąży?! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem "Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem"

Maciej Henszel, rzecznik prasowy i szef mediów klubowych Lecha Poznań wyznał, jak wielką stratą dla całego klubu jest śmierć Jana Rędziocha, który swoją pracą sprawił, że wiele młodych osób zapałało miłością do Kolejorza. Na razie nie są znane wiadomości na temat daty oraz miejsca pochówku dziennikarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zmagasz się z depresją? Okazuje się, że Twoje dziecko może być na nią bardziej podatne
  2. Robert Lewandowski zaczął gwiazdorzyć? Zaskakujące zachowanie po świetnym meczu
  3. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  4. Najpierw Paweł Królikowski, teraz Małgorzata Kożuchowska. Media obiegła nagła wiadomość
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: gazeta wyborcza 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News