Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku Źródło: Facebook/Pogotowie Ratunkowe w Legnicy

Wiadomości z Legnicy są wstrząsające. Osobowy Fiat zderzył się z dostawczym busem. W koszmarnym wypadku zginęły dwie małe dziewczynki. Mieszkańcy miejscowości nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Dla wszystkich jest to niewyobrażalna tragedia.

Wiadomości z Legnicy na Dolnym Śląsku są niesamowicie przygnębiające. 19-latek, który kierował osobowym Fiatem zderzył się z dostawczym busem. Siła uderzenia była ogromna, a na miejscu zginęła 10-letnia dziewczynka, pasażerka Fiata. Druga 11-latka podróżująca osobówką według ustaleń TVN zmarła w szpitalu. Mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, co się stało i nie chcą pogodzić się ze śmiercią dzieci.

Tragiczne wiadomości dotyczące wypadku

Do potwornego wypadku doszło podczas powrotu z urodzin kuzynki 19-latka, który kierował osobowym Fiatem punto. Na ul. Jaworzyńskiej w Legnicy, ok. godz. 19:30 z ogromną siłą zderzyły się dwa samochody - wspomniana osobówka oraz dostawczy bus. Uderzenie było tak silne, że pierwszy pojazd wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. 

Ucierpiały cztery osoby

Na miejsce zdarzenia niemalże natychmiast przybyły służby ratunkowe. Okazało się, że poszkodowane zostały cztery osoby. Niestety mimo szybko udzielonej pomocy i reanimacji, 10-letnia dziewczynka zmarła na miejscu wypadku. 11-letnia pasażerka osobówki została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze starali się uratować jej życie. Niestety TVN podał informacje, że pomimo starań specjalistów, dziecko zmarło. W wypadku ciężko ranny został również 19-latek. Kierowca busa odniósł lekkie obrażenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierujący dostawczym busem był trzeźwy. Niestety ze względu na stan 19-latka nie było możliwości przebadania go alkomatem, dlatego jego krew będzie poddana szczegółowym badaniom na zawartość alkoholu. W dalszym ciągu stan kierującego osobówką jest ciężki. Młody mężczyzna nadal nie odzyskał przytomności. 

Dzisiaj grzeje: 1.Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

Przyczyny tragedii bada teraz policja z Legnicy pod nadzorem prokuratora. Służby wydały już postanowienie o przedstawieniu 19-latkowi zarzutu umyślnego naruszenia zasad ruchu drogowego, w wyniku czego dwie osoby zginęły. Gdy tylko stan chłopaka poprawi się, będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Mieszkańcy miejscowości są pogrążeni w żałobie i nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. 8-latka konała w męczarniach na oczach młodszej siostry. Niewyobrażalna tragedia
  4. Brutalnie wykorzystał nieprzytomną kobietę. Po wszystkim zostawił przy jej łóżku przedmiot, który miała zobaczyć od razu po przebudzeniu
  5. Orzekli śmierć 13-latka, mama zgodziła się na pobranie organów. Jak mieli wyciągnąć mu narządy, stało się niemożliwe

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News