Katastrofalny bilans, ludzie nie mieli szans. 7 osób nie żyje, z ziemią zrównanych jest ponad 1000 budynków

Katastrofalny bilans, ludzie nie mieli szans. 7 osób nie żyje, z ziemią zrównanych jest ponad 1000 budynków Źródło: .

Koszmarne wiadomości trafiły do mediów. Bilans mrozi krew w żyłach, 7 osób zginęło, a zrównanych z ziemią zostało ponad 1000 budynków.

Najnowsze wiadomości są najgorszymi z możliwych. Ludzie nie mieli szans w starciu z bezwzględnym żywiołem, który w ułamku sekundy pozbawił ich całego dorobku życia. Niestety, są ofiary śmiertelne, a z doniesień mediów wynika, że ich liczba z biegiem godzin może wzrosnąć. Służby nieprzerwanie pracują na miejscu tragedii, sytuacja jest dramatyczna. 

Nie żyje 7 osób, nie mieli szans. Katastrofalne wiadomości

Jak donosi m.in. RMF24, powołując się na informacje zagranicznych mediów, region na granicy Turcji z Iranem nawiedziło potworne trzęsienie ziemi, które zrównało z ziemią 1066 budynków. Ludzie zostali pozbawieni dachu nad głową, ale i członków rodziny. Obecnie mówi się o 7 ofiarach śmiertelnych, w tym 3 dzieci. Jednocześnie 5 osób odniosło obrażeń ciała, a na domiar złego, liczba mieszkańców przebywających pod gruzami, których los tragicznie może odmienić się w ułamku sekundy, wciąż nie jest znany. Na miejscu pracują służby starające się jak najszybciej dotrzeć do wszystkich poszkodowanych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem eksperci informują, że wstrząs miał magnitudę 5,7, a trzęsienie było odczuwalne w aż 43 wioskach. Epicentrum znajdowało się w pobliżu irańskiej wioski Habasz-e-Olya, położonej mniej niż 10 km od granicy z Turcją, natomiast ognisko wstrząsów znajdowało się na głębokości 6 km. 

Dzisiaj grzeje:  1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach 

2. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z niemowlęciem. Chce, żeby lekarze zapłacili za swoje błędy

Dotychczas nie przekazano, jak wygląda sytuacja w Iranie, zatem nie jest pewne, czy w tamtejszych regionach wystąpiły poważne zniszczenia, a także czy są ofiary śmiertelne. W miejscu największej tragedii, widok jest porażający. Pęknięte drogi, zawalone budynki i dziesiątki przerażonych osób, które nie miały szans w żaden sposób temu zapobiec, uchronić bliskich czy ocalić dorobek życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News