Fatalne wiadomości, nie żyje Sebastian Furtak. Rodzina błaga o pomoc

Fatalne wiadomości, nie żyje Sebastian Furtak. Rodzina błaga o pomoc Źródło: .

Koszmarne wiadomości obiegają media. Nie żyje Sebastian Furtak, a jego rodzina prosi o pomoc. Wstrząsające doniesienia.

Wiadomości o śmierci dziennikarza pojawiły się nagle i wstrząsnęły opinią publiczną. Nikt nie spodziewał się, że Furtak odejdzie tak szybko, a przede wszystkim, że dojdzie do tego w tak przykrych okolicznościach. Co więcej, bliscy mieli początkowo nawet nie wiedzieć o jego śmierci. Teraz błagają o pomoc, sytuacja jest dramatyczna. Nawet w czasie żałoby nie mogą zaznać chwili spokoju. 

Smutne wiadomości, nie żyje Sebastian Furtak 

Sebastian Furtak, dziennikarz TVP, manager w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku, 39-letni mieszkaniec Trójmiasta, z końcem ubiegłego roku zginął w potwornym wypadku. Jak donosi "Fakt", powołując się na informacje Gazety Wyborczej, do zdarzenia miało dość 27 grudnia 2019 roku w Chinach. Furtak został ponoć znaleziony na schodach jednego z budynków, a jak ustalono, wszystko było jedynie nieszczęśliwym wypadkiem. Przyjęto, że dziennikarz poślizgnął się na stopniu i wykluczono udział osób trzecich. 

Tymczasem rodzina długo nie wiedziała o śmierci Sebastiana. Jak możemy się dowiedzieć, zaniepokojona brakiem kontaktu z 39-latkiem zawiadomiła policję o możliwym zaginięciu. Wszczęto śledztwo, które pozwoliło ustalić, że mężczyzna nie żyje już od kilku dni. Uprzednio jednak nikt z chińskiej władzy nie poinformował bliskich o zdarzeniu, a o wszystkim miała nawet nie wiedzieć ambasada RP w Chinach. Pogrążeni w żałobie bliscy nie otrzymali także zbyt wielu szczegółów w sprawie jego śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzina prosi o pomoc 

Rodzinie Sebastiana zależy teraz jedynie na sprowadzeniu prochów do Polski, co jak się okazało, jest bardzo kosztowne. Rozżaleni bliscy nie mają wystarczających funduszy, dlatego zdecydowano o zorganizowaniu zbiórki.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko

2. Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Nie żyją dzieci

- Zbieramy na ostatnią podróż Sebastiana do domu. Do Gdańska. Według wstępnych wyliczeń, transport i kremacja prochów wynosi 27 tysięcy złotych, nie wliczając dodatkowych kosztów. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będzie możliwy powrót Sebastiana do domu - podano.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Starsi pracownicy do zwolnienia. Przez nowe zmiany rządu setki tysięcy Polaków straci pracę przed emeryturą
  3. W sieci pojawiło się wyjątkowo intymne nagranie gwiazdy TVN. Miało trafić tylko do jej partnera, zobaczyli wszyscy
  4. Kupił używany telefon, później przejrzał jego zawartość. Obejrzał zapisany filmik i zamarł z przerażenia
  5. Genialny trik na rozklepywanie kotletów schabowych. Będą idealnie równe, goście padną z wrażenia

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News