Nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 30 lat

Nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 30 lat Źródło: pikio.pl

Wiadomości ze świata muzyki są bardzo smutne. W wieku 30 lat życie zakończył znany polski muzyk, który mógł się poszczycić gronem oddanych fanów. Jego śmierć jest wielką stratą dla polskiej sceny hip-hopowej.

Wiadomości płynące ze świata muzyki są bardzo smutne dla fanów rapu. 30-letni artysta, który występował z gigantami polskiej sceny hip-hopowej, takimi jak Kękę czy Ten Typ Mes, zmarł niespodziewanie. Wśród fanów muzyka krąży niepokojąca plotka o samobójstwie. Tak smutnego zakończenia dnia nie mógł się spodziewać żaden z miłośników jego talentu.

Smutne wiadomości ze świata muzyki. Nie żyje słynny raper

Artystą, którego śmierć potwierdzili znajomi, jest Michał Ziółkowski, który wsławił się występowaniem pod pseudonimem artystycznym "Zioło". Artysta, który wsławił się występowaniem u boku słynnych raperów, a także wydaniu trzech solowych albumów "Siema LP", "Hip-Hop" i "Cokolwiek" zyskiwał wielką coraz większą popularność. O jego śmierci można było dowiedzieć się z profili artystów sceny rapu, którzy mieli okazję z nim występować.

Pierwszym muzykiem, który poinformował o śmierci kolegi był raper Bleiz. Mężczyzna potwierdził krążącą od kilku godzin plotkę o odejściu "Zioła".

- Spoczywaj w spokoju, Michaś… – napisał na swoim Facebooku artysta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Zioło popełnił samobójstwo?

Najbardziej popularną plotką dotyczącą śmierci rapera jest ta mówiąca o jego samobójczej śmierci. Wiadomo było, że artysta od kilku miesięcy zmagał się z poważnymi problemami finansowymi. Raper utworzył nawet własne profile na portalach służących do zbiórek, gdzie prosił fanów o wsparcie, proponując w zamian możliwość poznania go osobiście. Pieniądze miały mu pomóc w spłaceniu długów swoich oraz byłej dziewczyny. Najprawdopodobniej nie udało mu się wyjść na prostą.

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Jak na razie nie ma jednak potwierdzenia oficjalnych przyczyn zgonu muzyka, a jego przyjaciele i współpracownicy nie zabierają głosu w sprawie i unikają komentarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 370 tys. osób ma zapłacić więcej do ZUS. Ty też możesz stracić
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł