Samolot nagle runął na ziemię, są ofiary śmiertelne. Tragiczne wiadomości obiegły światowe media

Samolot nagle runął na ziemię, są ofiary śmiertelne. Tragiczne wiadomości obiegły światowe media Źródło: Youtube.com

Wiadomości o katastrofie lotniczej obiegły media na całym świecie. To był horror. Samolot runął wprost na przechodniów. Nie mieli najmniejszych szans.

Wiadomości o katastrofie lotniczej w Brazylii obiegły światowe media. W miejscowości Belo Horizonte samolot chwilę po starcie runął wprost na ulicę pełną aut. Od lotniska Carlos Prates dzieliło go niecałe 1,5 kilometra. To był horror. Nie żyją trzy osoby, reszta poszkodowanych walczy o życie w szpitalu.

Wiadomości o katastrofie lotniczej obiegły światowe media

Sprawę skomentował dowódca lokalnej straży pożarnej, pułkownik Erlon Botelho. W wyniku katastrofy 3 osoby zostały ranne - byli to pasażerowie felernego samolotu. Zabrano je do szpitala. Są też ofiary śmiertelne. Jedna to kierowca samochodu, na który spadła maszyna. Druga prawdopodobnie przechodziła ulicą w momencie katastrofy. Trzecia osoba zginęła na pokładzie samolotu. Pilot przeżył wypadek.

- Kiedy dotarliśmy na miejsce zdarzenia, natknęliśmy się na wielki pożar. Jedna z ofiar śmiertelnych była na pokładzie samolotu - powiedział pułkownik Botelho.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomości skomentował szef lokalnej straży pożarnej

Na szczęście reszta samochodów, która stała w miejscu upadku samolotu, była pusta. Eksplozja samolotu doprowadziła do ogromnego pożaru. To był horror, płomienie pożerały wszystko wokół. Auta uległy całkowitemu spaleniu. Zniszczone są też okoliczne budynki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Przyczyny awarii maszyny nie są znane. Jednosilnikowy samolot Cirrus SR20 został sprzedany niedługo przed tragicznym wylotem. Miał zostać przetransportowany do nowego właściciela w Ilheus, we wschodniej części Brazylii. Jak widać nie udało mu się jednak dotrzeć na miejsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: o2 Planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News