Wstrząsające wiadomości. Polski muzyk podciął sobie żyły podczas transmisji online

Wstrząsające wiadomości. Polski muzyk podciął sobie żyły podczas transmisji online Źródło: Pixabay - Tomasz_Mikolajczyk

Wiadomości dotyczące przerażającego czynu polskiego muzyka wstrząsnęły internautami w całej Polsce. Okazuje się, że znany polski wykonawca postanowił podciąć sobie żyły podczas transmisji na żywo. Śledziły go tysiące osób.

Wiadomości o strasznym czynie znanego muzyka zasmuciły wiele osób. Nikt nie spodziewał się, że może on być zdolny do czegoś takiego, choć wielu Polaków znało go jako osobę bardzo ekscentryczną, która jest w stanie zrobić bardzo wiele, aby przypomnieć o sobie fanom. Nikt nie przypuszczał jednak, że żarty zmienią się w tak dramatyczną sytuację, o której będzie się mówić przez długi czas.

Młody raper znany jako Psychotrop postanowił podciąć sobie żyły na wizji. Miał jednak szczęście, że jego widzowie zaczęli martwić się o zdrowie artysty i wezwali pogotowie, które ustaliło adres poszukiwanego i pozwoliło uratować mu życie. Wiadomości o dramatycznym wydarzeniu szybko rozprzestrzeniły się w Internecie i dziś mówią o nich ludzie z całej Polski.

Wiadomości o czynie muzyka zaskoczyły internautów

Raper Psychotrop znany jest fanom rapu. Od dłuższego czasu zajęty jest on tworzeniem muzyki, choć niegdyś działał pod pseudonimem HST Djobeł. Jego błyskotliwie rozwijającą się karierę przerwały problemy z prawem. Młody mężczyzna został skazany za próbę zabójstwa z nożem w ręku, przez co spędził w więzieniu trzy lata. Po wyjściu z zakładu karnego wrócił do nagrywania.

Muzyk często w swoich piosenkach odwołuje się do szatana i do różnych demonów, w związku z czym znany jest jako osoba bardzo ekscentryczna. Jego ostatni czyn sprawił jednak, że nawet najwięksi fani jego dokonań artystycznych nie kryli zdziwienia.

Wiadomości brzmiały wyjątkowo nietypowo

Dowiedzieliśmy się, że artysta uruchomił na swoim Instagramie transmisję na żywo, w trakcie której podciął sobie żyły. Swoje czyny tłumaczył tym, że chciałby przekonać się, jak to jest na tamtym świecie.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście szybko zadziałali fani, którzy postanowili przerwać dramatyczną scenę. Jeden z nich znał miejsce zamieszkania muzyka i powiadomił policję i pogotowie, dzięki czemu udało się uratować życie rapera. Ten zapowiada jednak, że nie była to jego ostatnia próba.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  2. Agata Duda przeszła samą siebie. Jak udało jej się ukrywać to przed całą Polską? Będziecie w szoku!
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  4. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  5. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy
  6. Smutne doniesienia o polskich sześcioraczkach. Jedno podpięte do respiratora, z dwójką kolejnych też nie jest najlepiej
  7. Wstrząsające słowa matki na pogrzebie Kristiny. Jedna z kobiet straciła przytomność na ceremonii

Źródło: Glamrap

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News