Wszyscy mieli nadzieję na pozytywne zakończenie. Niestety, media podały najgorszą wiadomość, nie żyje

Wszyscy mieli nadzieję na pozytywne zakończenie. Niestety, media podały najgorszą wiadomość, nie żyje Źródło: .

Potworne wiadomości docierają do Polaków, mrożąc krew w żyłach. Nikt nie tracił nadziei, że jeszcze wszystko zakończy się szczęśliwie. Niestety, ziścił się najgorszy scenariusz.

Najnowsze wiadomości, które sobotnim porankiem obiegły polskie media, zapierają dech w piersiach. Wszyscy do końca mieli nadzieję na pozytywny finał, tymczasem okazał się on najgorszy z możliwych. Żal przepełnił serca nie tylko bliskich zmarłej, tysiące osób nie może uwierzyć, ze doszło do podobnej tragedii. 

Media podają najgorsze wiadomości. Ziścił się najczarniejszy scenariusz, nie żyje 

Jak podaje Super Expres.pl, opierając się o informacje zawarte w oświadczeniu przesłanym od działu prasowego NYPD, nie żyje pani Czesława Konefał. 76-latka mieszkała na co dzień w Greenpoint, a 9 lutego na policji zgłoszono jej zaginięcie. Wiadomo, że staruszka chorowała na Alzheimera, a także na nadciśnienie. Choć służby wszczęły poszukiwania, a rodzina, przyjaciele i zupełnie obcy ludzie nie tracili nadziei, że uda się odnaleźć ją całą i zdrową, wydarzyło się najgorsze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ciało 76-letniej Czesławy Konefał odnaleziono ok. godz. 4:30 po południu. Nieprzytomna kobieta leżała w wodzie, w pobliżu mostu Kościuszki, w rejonie nabrzeża Newtown Creek nadzorowanego przez 108. posterunek NYPD - napisano w oświadczeniu przesłanym do SE.pl.

Bliscy, a przede wszystkim siostrzenica, Victoria Konefał, aktorka z Hollywood, nie kryją żalu. Ich zdaniem funkcjonariusze zrobili o wiele za mało, by odnaleźć panią Czesławę. Pojawiły się również wnioski, że Polacy są tam traktowani marginalnie, co mogło zaważyć o losach 76-latki. W chwili obecnej nieznane są przyczyny zgonu, jednak tę kwestię ustalają już śledczy z Nowego Jorku.

Dzisiaj grzeje: 1. Kryzysowa sytuacja w 10 województwach. Wprowadzono już alarm 2 stopnia, jest bardzo niebezpiecznie

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

- Do ostatniej chwili miałam nadzieję, że moja ciocia odnajdzie się cała i zdrowa. W imieniu swoim i całej naszej rodziny chciałabym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w jej poszukiwaniach i modlili się za ich szczęśliwy finał - powiedziała 23-letnia Victoria Konefał, siostrzenica pani Czesławy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. Zaciągnął 3-latkę do toalety w McDonald's. Doszło do horrendum jakiego świat nie widział

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News