Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia

Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia Źródło: .

Wiadomości dotyczącej pewnej polskiej rodziny z miasta w województwie pomorskim są przerażające. Babcia zamiast dbać o wnuki i sprawiać, by ich dzieciństwo było beztroskie i wesołe, wykorzystywała je do najgorszych rzeczy.

Wiadomości nie napawają optymizmem. Babci grozi więzienie, a dzieci będą obarczone traumą do końca życia. Nie mieści się w głowie, że starsza osoba, która powinna być oparciem dla wnuków, mogła posunąć się do czegoś takiego.

Wiadomości z pomorskiego miasteczka porażają. Babcia miała wykorzystywać wnuki

Mieszkańcy Bytowa w województwie pomorskim nie mogą uwierzyć w to, co stało się w jednym z domów. Nikt o tym nie wiedział, a za zamkniętymi drzwiami kilkuletnie wnuki przeżywały najgorszy koszmar w swoim życiu. Na jaw właśnie wyszło, że około 60-letnia babcia wykorzystywała je bez żadnych wyrzutów sumienia.

Babcia zmuszała wnuki do dotykania miejsc intymnych i bacznie to obserwowała. Mało tego - zmuszała je również do dotykania swoich miejsc intymnych i czerpała z tego przyjemność. Do sądu wpłynął właśnie akt oskarżenia kobiety, której aktualnie grozi maksymalnie 12 lat więzienia. Minimalna kara, jaką może orzec sąd, to 2 lata pozbawienia wolności.

Wnuki nie mają już kontaktu z babcią. Rodzice kategorycznie odcięli je od kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice nie wiedzieli nic o tym, co dzieje się w mieszkaniu babci. Zaniepokoiło ich dopiero zachowanie dwójki ich dzieci. Po długiej, spokojnej i cierpliwej rozmowie powiedziały wszystko ze szczegółami. Przerażeni rodzice zdecydowali się zgłosić nadużycie do sądu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

- Do sądu trafił już akt oskarżenia w tej sprawie - potwierdziła Małgorzata Borek, zastępca prokuratora rejonowego w Bytowie w rozmowie z Głosem Pomorza.

W tej chwili dzieci nie mają już kontaktu z babcią. Przerażeni rodzice po tym, czego dowiedzieli się od pociech nie zdecydowaliby się zostawić ich po raz kolejny sam na sam z kobietą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Instalacja gazowa może przysporzyć mnóstwo problemów. Będziesz mógł nawet stanąć przed sądem
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News