Wiadomości o tragedii
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 21 Listopada 2020

Syn nie mógł uwierzyć, rodzice stracili życie w straszny sposób. Tragedia na południu Polski

Wiadomości o tragedii obiegły krajowe media. Syn powiadomił policję o tym, że nie może skontaktować się z rodzicami. Funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia w rodzinnym domu ofiar, trwa śledztwo w tej sprawie. Bardzo przykre informacje dopłynęły z małopolski.

Wiadomości wstrząsnęły nie tylko okolicznymi mieszkańcami, ale również całą południową Polską. Mężczyzna zadzwonił na policję, ponieważ nie mógł dostać się do rodzinnego domu. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, w budynku zastali mrożący krew w żyłach widok.

Wiadomości o tragicznej śmierci rodziców wstrząsnęły synem

Niewiarygodny dramat rozegrał się w miejscowości Krzeczów koło Bochni w Małopolsce. W sobotę 21 listopada br. w godzinach porannych syn próbował dodzwonić się do rodziców, a kiedy nie odebrali od niego telefonu, pojechał do rodzinnego domu.

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

Mężczyzna nie mógł dostać się do środka, dlatego zdecydował się na wezwanie policji. Funkcjonariusze z pomocą straży pożarnej zdołali wejść do środka budynku. Widok, który zastali w mieszkaniu starszego małżeństwa, zmroził im krew w żyłach.

- Oczom śledczych ukazał się dramatyczny widok. Były to dwa zakrwawione ciała - mężczyzny w wieku 66 lat i jego małżonki w wieku 59 lat - przekazał Łukasz Ostręga, rzecznik bocheńskiej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Rodzice mężczyzny zostali znalezieni martwi we własnym domu

Jak przekazało "RFM FM", ciało kobiety znaleziono w łóżku, natomiast zwłoki jej męża znajdowały się w innym pokoju. Obie ofiary miały mieć rany postrzałowe głowy, a według doniesień dziennikarzy, obok 66-latka miała znajdować się broń.

Na miejscu zdarzenia pracuje policyjna grupa oględzinowo-śledcza z Krakowa, funkcjonariusze badają ślady pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Bochni. Wszczęto śledztwo, które ma ustalić przyczyny rodzinnej tragedii.

- Wstępnie brane są pod uwagę dwie możliwości: tzw. rozszerzonego samobójstwa, jak i działania osób trzecich. Jaką kwalifikację przyjmie prokurator, będzie wiadomo po zakończonych oględzinach - poinformował Łukasz Ostręga.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. Na jaw wyszła cała prawda o Bandziorku z ”Chłopaków do wzięcia”. Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia, jak dostał się do programu, teraz wszystko jest jasne
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Po zakończeniu czynności na miejscu zdarzenia, ciała małżonków zostaną przewiezione do Instytutu Medycyny Sądowej w Krakowie. Tam zwłoki 66-latka i 59-latki zostaną poddane specjalistycznym badaniom.

Policja na razie nie potwierdziła doniesień o broni znalezionej przy ciele 66-latka. Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci doniesieniami o śmierci małżeństwa.

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. Objawy raka płuc widoczne na twarzy. Kiedy się pojawią nie ma chwili do stracenia
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
   4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
   5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
   6. Najprostszy i najszybszy przepis na gołąbki po szwedzku. Robi się je w chwilę
   7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News