Niepokojące wiadomości z Warszawy. Mężczyzna znalazł w parku nietypowo umieszczone ciało, służby badają sprawę

Niepokojące wiadomości z Warszawy. Mężczyzna znalazł w parku nietypowo umieszczone ciało, służby badają sprawę Źródło: pikio

Wiadomości z Warszawy są wyjątkowo niepokojące. W Parku Szczęśliwickim, w którym znajduje się siłownia plenerowa, doszło do makabrycznego znaleziska. Policja i prokuratura przybyłe na miejsce zdarzenia badają okoliczności tragedii.

Wiadomości z Warszawy są przerażające. Około godziny 6 rano, jeden z przechodniów, który uprawiał sport na terenie parku Szczęśliwickiego, zauważył coś przerażającego na urządzeniach do ćwiczenia. Widokiem, który go dogłębnie przeraził, był powieszony mężczyzna, którego ciało zwisało z jednego z urządzeń. Warszawiak czym prędzej zadzwonił po policję, która potwierdziła zgon i przejęła ciało względem ustalenia świadomości i przeprowadzenia dalszej analizy.

Straszne wiadomości z Warszawy. Zwłoki znalezione przez przypadkowego przechodnia

O godzinie szóstej stołeczna policja odebrała mrożący krew w żyłach telefon. Biegacz, który wyszedł na codzienny jogging, wykonał telefon alarmowy, ponieważ zauważył niepokojące znalezisko. Na jednym z przedmiotów do ćwiczeń zwisał mężczyzna, który wyglądał, jakby podjął się próby samobójczej.

Po wykonaniu telefonu, na miejsce zdarzenia przyjechała policja i prokuratura, która ustaliła, że zwłoki wiszą na urządzeniu przez kilka godzin. Z miejsca zdarzenia sprzątnięto ciało, a policja przekazała je do dalszej analizy laboratoryjnej. Konieczne jest przeprowadzenie badań i dokładne zbadanie przyczyn śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim był powieszony mężczyzna? Wygląd jego ciała wzbudza podejrzenia

Jak na razie nie wiadomo nic o personaliach znalezionych zwłok. Jasne jest tylko, że przy ciele nie znaleziono dokumentów, a sam wygląd ciała nie wykazywał, by mężczyzna był bezdomny. Mówi się o tym, że miał na sobie bardzo drogie, markowe ubrania. Przed śledczymi dużo pracy przy ustalaniu, kim mógł być denat i jak wyglądały jego ostatnie chwile.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagrano jakie rzeczy opiekunka żłobka robi dzieciom. Gdy rodzice zobaczyli film, byli przerażeni i wściekli

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Zmarły nie posiadał przy sobie dokumentów. Jego ciało zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej, gdzie będzie wykonywana sekcja zwłok. Śledczy muszą ustalić też jego tożsamość - poinformował Karol Cebula z policji na Ochocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Hanna poszła do ginekologa. Po badaniu powiedział jej brutalne słowa, długo nie mogła dojść do siebie
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News