wiadomości nie żyje tragedia
Unsplash.com Mike Labrum
Joanna Szwalikowska - 20 Września 2020

Wstrząsające wiadomości obiegły media. Nie żyje ośmiu nastolatków, wielu walczy o życie, tragedia za granicą

Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili właśnie obiegły media. Doszło do dramatycznej katastrofy, w wyniku której zginęło ośmiu nastolatków. Niestety kolejni młodzi mężczyźni, którzy również wzięli udział w wypadku, są w w stanie krytycznym i walczą o życie. Nieprawdopodobnie smutne wieści ze świata.

Dramatyczne wiadomości z jednej z zagranicznych miejscowości właśnie obiegły media. Doszło do niewyobrażalnej katastrofy, w wyniku której śmierć poniosło ośmiu nastolatków. Kolejni pasażerowie pojazdu niestety znajdują się w bardzo poważnym stanie. Walczą o życie w szpitalu.

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizjęJackowski powiedział, jaka pogoda będzie w zimę. Polacy słysząc jego słowa złapali się za głowyCzytaj dalej

Tragiczne wiadomości właśnie obiegły media. Nie żyje ośmiu nastolatków

Jak donoszą zagraniczne media, doszło do niewyobrażalnej tragedii z udziałem nastoletnich piłkarzy z Ghany. Doniesienia wskazują na to, że byli to zawodnicy Africa Vision Soccer Academy. Chłopcy mieli od 12 do 16 lat. Cała drużyna podróżowała autobusem, kiedy nagle doszło do tragicznego zdarzenia. Autobus nagle runął wprost do rzeki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

W trakcie podróży autobus, którym podróżowali nastoletni piłkarze nagle zjechał do rzeki Offinso. Na ten moment nie wiadomo, z jakich przyczyn do tego doszło. Jedną z hipotez, które pojawiły się w mediach jest to, że kierowca nagle stracił panowanie nad pojazdem. Potworny wypadek odebrał życie ośmiu nastolatkom, którzy znajdowali się w autobusie.

Jak wynika z doniesień zagranicznych mediów, w wyniku tragicznego wypadku na miejscu zginęło sześciu młodych piłkarzy. Dwa pozostali zmarli po tym, jak zostali przewiezieni do szpitala. Niestety na tym nie koniec, jeśli mowa o złych informacjach. Kolejni czterej zawodnicy są w stanie krytycznym. Lekarze walczą w szpitalu o ich życie.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Wielkie wydarzenie w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia jest w siódmym niebie, jedno zdjęcie mówi wszystko

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Zespół występował w młodzieżowej lidze w Ghanie Colts League. Na ten moment nie ustalono, jaki był dokładny cel podróży zespołu, ponieważ informacje na ten temat są rozbieżne. Niektóre z mediów donosiły, iż zespół wracał z meczu, z kolei inne, że podróżował on do władz piłkarskich w celu zarejestrowania zespołu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spektakularna porażka TVP, wszystko trafiło do sieci. Jacek Kurski nie będzie zadowolony
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała Piotrka. Tuż obok siedział jej nowy partner, padły słowa, które mogły zaboleć
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Gratulacje spływają z całej Polski. Gessler przekazała najradośniejszą nowinę, tyle czekała, "jestem oszołomiona"

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News