Jeżące włosy na głowie wiadomości z Trójmiasta. Mężczyzna runął na ziemię podczas skoku na bungee, nagranie obiega internet

Jeżące włosy na głowie wiadomości z Trójmiasta. Mężczyzna runął na ziemię podczas skoku na bungee, nagranie obiega internet Źródło: Twitter/Ancymon

Wiadomości z Trójmiasta są przerażające. W Gdyni doszło do wypadku, który został uwieczniony na wideo. Mężczyzna, który skakał na bungee z kilkudziesięciu metrów runął na ziemią chwilę po tym, gdy lina przymocowana do jego nóg odczepiła się. Policja zabezpieczyła teren parku, w którym doszło do przerażającego zdarzenia.

Aktualne wiadomości z Polski przeraziły szczególnie mieszkańców Trójmiasta. Mężczyzna skaczący na bungee w Gdyni z niewyjaśnionych dotąd przyczyn runął na ziemię, choć był wcześniej przypinany przez doświadczonego pracownika. Lina oderwała się od jego nóg, a 39-latek runął na ziemię przed licznie zgromadzoną publicznością, która widząc, co się dzieje, była w całkowitym szoku. Wypadek był nagrywany przez jednego z widzów, który następnie film opublikował w sieci.

Wiadomości o wypadku mężczyzny skaczącego na bungee obiegły Internet. Lina odwiązała mu się od nóg

Mężczyzna chciał zażyć nieco adrenaliny, więc udał się do znanego, trójmiejskiego Parku Europa. 39-latek odważył się więc i skoczył na bungee. Na nagraniu widać, jak publiczność, która przebywała na terenie parku, kibicowała mężczyźnie. Po udanym skoku z pewnością 39-latek otrzymałby gromkie brawa, jednak wszystko zakończyło się tragedią, bowiem lina odwiązała się i mężczyzna runął wprost na specjalistyczną poduszkę powietrzną. Wypadek wyglądał naprawdę niebezpiecznie, bowiem mężczyzna leciał na głowę, a więc mógł doznać poważnych kontuzji, w tym nawet złamania kręgosłupa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

Po chwili na miejsce zostały wezwane policja i pogotowie. Mężczyznę wstępnie przebadano na miejscu i, jak podaje serwis "RMF24, stan 39-latka nie wskazywał na to, aby stało mu się coś poważnego. Przewieziono go jednak do szpitala, gdzie ma zostać dokładniej przebadany. Dopiero wtedy będzie można z całą pewnością stwierdzić, że mężczyźnie nic się nie stało.

Jak twierdzą świadkowie - całe szczęście, że pod dźwigiem znajdowała się poduszka powietrza, która zamortyzowała upadek. W przeciwnym razie wypadek mógłby skończyć się nawet śmiercią 39-latka.

Film z wypadku można zobaczyć TUTAJ.

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Syn królowej Elżbiety miał zgwałcić 16-latkę
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: RMF24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu