11 osób trafiło do szpitala, potwierdzono też ofiarę śmiertelną. Doszło do tragicznych wydarzeń, porażające wiadomości z zagranicy

11 osób trafiło do szpitala, potwierdzono też ofiarę śmiertelną. Doszło do tragicznych wydarzeń, porażające wiadomości z zagranicy Źródło: Jason Hamilton/wallpaperflare

Porażające wiadomości z zagranicy, doszło do tragicznych wydarzeń. W ich wyniku 11 osób trafiło do szpitala, potwierdzono również ofiarę śmiertelną. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia, co było powodem wywołania tak strasznych scen. Stan poszkodowanych osób jest zróżnicowany.

Przerażające wiadomości dotarły nas prosto ze Stanów Zjednoczonych. Doszło do tragicznych wydarzeń, w związku z którymi aż 11 osób znalazło się w szpitalu. Policja potwierdziła również śmierć jednej osoby. Pozostałe są w zróżnicowanym stanie, jednak ich życiu nic już nie zagraża. Porażające wiadomości z zagranicy.

Porażające wiadomości z zagranicy, doszło do tragicznych wydarzeń

W Minneapolis w USA doszło do tragicznych wydarzeń. W nocy doszło tam do strzelaniny, w wyniku której 11 osób zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala. Ich życiu na szczęście nie zagraża już niebezpieczeństwo. Niestety amerykańska policja doniosła również o śmierci jednej z osób, która znalazła się w centrum niebezpiecznych wydarzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obecnie nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się w Minneapolis. Policja prowadzi działania mające ustalić, co doprowadziło do tej tragicznej strzelaniny. Wcześniej policja wydała apel na Twitterze do mieszkańców miasta, by unikali jednej z dzielnic - Uptown (Przedmieście). W miejscu tym zlokalizowanych jest wiele barów, restauracji, sklepów, a także Landmark's Uptown Theatre, który działa od 1916 roku.

W tej chwili nie ma oficjalnych potwierdzeń, czy zdarzenia miały związek z protestami przeciwko rasizmowi, które trwają w Stanach Zjednoczonych od śmierci George'a Floyd'a. Był on czarnoskórym mieszkańcem Minneapolis, który zmarł w wyniku nadużyć policjanta i brutalnego traktowania. Został przyciśnięty do ziemi kolanem i w ten sposób uduszony w trakcie interwencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Zwołano sztab zarządzania kryzysowego. Na miejscu jest już Andrzej Duda

2. Ceny za usługi w kościele drastycznie poszły w górę. Znamy nowe stawki, będziecie zaskoczeni

Wydarzenia, do których doszło w USA, są przerażające. Stany Zjednoczone od kilku tygodni borykają się z nieustającymi protestami przeciwko rasizmowi i zamieszkami. Śmierć George'a Floyd'a wstrząsnęła całym krajem, wskutek czego Amerykanie wyszli na ulice, by pokazać brak przyzwolenia na agresję spowodowaną rasizmem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popisywał się na wakacjach przed dziewczyną, aż kelner przyniósł mu paragon na 700 zł. Upokarzające do granic możliwości
  2. Nie żyje ikona europejskiego sportu. Choroba zaatakowała znienacka i zabrała legendę
  3. Już nie ma odwrotu, premier podjął decyzję. Lada dzień w życie wejdą trzy kluczowe zmiany, obejmą tysiące Polaków
  4. 11 osób trafiło do szpitala, potwierdzono też ofiarę śmiertelną. Doszło do tragicznych wydarzeń, porażające wiadomości z zagranicy
  5. Ciężko chora Agatka została haniebnie skrzywdzona. Rodzina błaga o pomoc, sytuacja jest beznadziejna
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News