Potężny wybuch na południowym wschodzie Polski. Są ofiary śmiertelne, trwa desperacka walka służb o życie dziecka

Potężny wybuch na południowym wschodzie Polski. Są ofiary śmiertelne, trwa desperacka walka służb o życie dziecka Źródło: .

Wiadomości o nocnym wybuchu w polskiej miejscowości obiegły krajowe media. Służby opanowały pożar, trwa dramatyczna walka o życie 2-letniego dziecka.

Wiadomości o nocnym wybuchu w domu jednorodzinnym na wschodzie Polski obiegły krajowe media. Są ofiary śmiertelne. Służby opanowały pożar, trwa dochodzenie mające ustalić przyczyny tragedii. Lekarze walczą o życie 2-latka, który trafił do lokalnego szpitala z poważnymi obrażeniami.

Wiadomości o wybuchu obiegły krajowe media

Jak donosi RMF FM, do wybuchu doszło w czwartek przed godziną 22 w jednym z pomieszczeń domu jednorodzinnego w miejscowości Leżachów w województwie podkarpackim. Według ustaleń funkcjonariuszy, w chwili zdarzenia w budynku znajdowały się dwie osoby. Jak poinformowała Ewelina Wrona z biura prasowego podkarpackiej policji, 30-letni mężczyzna nie żyje, a 2-letnie dziecko zostało przetransportowane do lokalnego szpitala w poważnym stanie.

Lekarze toczą dramatyczną walkę o życie dziewczynki. 2-latka ma liczne rany i poparzenia na całym ciele. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, w miejscowości mieszka zaledwie około 500 osób, to ogromna tragedia dla lokalnej społeczności.

Wiadomości o tragedii na wschodzie Polski wstrząsnęły lokalną społecznością

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej oraz policja. Służby ratunkowe wezwane na miejsce zdarzenia opanowały już pożar w budynku powstały w wyniku wybuchu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia

2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”

Na razie nie są znane przyczyny nocnej tragedii. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo i badają szczegóły dramatycznego zdarzenia. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że wybuch spowodowała nieznana substancja chemiczna, z kolei inne źródła podają, że równie równie prawdopodobnie mógł to być wybuch gazu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Z ostatniej chwili. Pobita polityk PiS w krytycznym stanie w szpitalu
  4. Gwiazdor M jak miłość trafił do psychiatryka. Jego życie runęło w jednym momencie, potem nadeszły kolejne ciosy
  5. Znowu głośno o Katarzynie W. Kwestią czasu było, aż dojdzie do czegoś podobnego
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News