Wstrząsające wiadomości z ostatniej chwili: Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 33 lata

Wstrząsające wiadomości z ostatniej chwili: Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 33 lata Źródło: .

Wiadomości o śmierci artysty obiegły muzyczny świat. Nie żyje znany polski muzyk, uwielbiany w wielu kręgach słuchaczy. Mężczyzna miał zaledwie 33 lata. Okoliczności jego śmierci są wyjątkowo tragiczne.

Wiadomości o śmierci słynnego muzyka zasmuciły fanów w całej Polsce. Artysta był bardzo popularny wśród młodych odbiorców muzyki. Mężczyzna miał zaledwie 33 lata. Jest to ogromna strata dla polskiej sceny muzycznej. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy artysty pogrążają się w żałobie.

Wiadomości o śmierci muzyka wstrząsnęły fanami

Wiadomości o śmierci muzyka wstrząsnęły jego wielbicielami. Nie żyje Raca, znany artysta tworzący muzykę hip-hopową i ważna postać tej sceny. Artysta zmarł w wieku 33 lat. 

Informacje o jego śmierci podali dziennikarze muzyczni. Jednak serwis utrzymuje, że jako pierwszy poinformował o tym publicznie raper Bambo The Smuggler w swoich mediach społecznościowych. Fani opłakują stratę swojego idola. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Smutne informacje dla środowiska rapowego

Raca był jednym z popularnych przedstawicieli środowiska rapowego w Polsce. W trakcie swojej kariery zebrał rzeszę oddanych fanów, którzy dzisiaj nie mogą pogodzić się z tą smutną informacją i nie wierzą w to, że ich idola nie ma już na tym świecie. 

- Niestety musimy dzisiaj przekazać smutne wieści na temat jednego z polskich raperów. Reprezentant północnej sceny, Raca, nie żyje - napisał na swoim profilu portal Glamrap. 

Raca naprawdę nazywał się Rafał Szulc i pochodził ze Szczecina. Współpracował m.in. z PMM, Tym Typem Mesem, Fokusem, Bonsonem oraz wytwórnią Embryo Nagrania. W 2017 roku zapowiedział, że pracuje nad nowym materiałem, ale niestety nigdy nie doczekamy się kolejnej płyty tego artysty. 

- Spoczywaj w pokoju, Rafał! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski - napisał kolega Racy, inny raper Bambo The Smuggler, który w kolejnym wpisie zasugerował, że zmarły gwiazdor mógł mieć stany depresyjne i myśli samobójcze.

Przyczyna śmierci rapera nie jest jeszcze znana. Słowa Bambo The Smuggler dają jednak do myślenia, a fani spekulują, że być może ich idol faktycznie popełnił samobójstwo. To kolejna przedwczesna śmierć gwiazdy muzyki. 

Źródło: Facebook/Raca

ZOBACZ TAKŻE

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Śledził żonę, żeby jej pomóc. Potajemnie odkrył prawdę, teraz powinien z wdzięczności nosić ją na rękach
  4. Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło
  5. Dlaczego policja nie mówi o stuprocentowej pewności ws. znalezienia Dawidka? Ekspert wyjawił niezwykle przykre powody
  6. Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media
     

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu