Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach Źródło: pikio.pl

Potworne wiadomości docierają do Polaków. W samym centrum kraju spadł samolot i od razu stanął w ogniu. Z każdą chwilą pojawia się coraz więcej wstrząsających informacji.

Wiadomości, które obiegają polskie media, odbierają mowę. Mówi się o katastrofie lotniczej, która niestety okazała się śmiertelną dla niektórych uczestników. Polacy wstrzymali oddech i czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Służby w dalszym ciągu pracują na miejscu tragedii. 

Koszmarne wiadomości z centralnej Polski. Samolot spadł na ziemię i stanął w ogniu 

Jak podaje między innymi RMF24, do zdarzenia doszło dzisiejszym przedpołudniem na lotnisku w Chrcynnie w pobliżu Nasielska na Mazowszu. Niewielka awionetka lecąca wówczas nad tamtejszą okolicą niespodziewanie z wielkim hukiem spadła na ziemię i od razu stanęła w ogniu. 

Świadkowie tragedii w pierwszej chwili byli zupełnie sparaliżowani, jednak szybko zawiadomili służby, która na miejscu zjawiła się już po kilku minutach. Ratownicy musieli najpierw ugasić ogień, by móc w bezpieczny sposób udzielić pomocy poszkodowanym. Po chwili ustalono, że w maszynie znajdowały się dwie osoby, a jedna z nich została w środku, gdy wybuchł pożar. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 


Służby robiły co mogły, by jak najszybciej zapanować nad tragiczną sytuacją. Zjawiło się pogotowie, które zajęło się jedną z poszkodowanych osób, ale niemal od razu sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Ratownicy stwierdzili zgon obu pasażerów awionetki. Wezwano policję, która wszczęła wstępne dochodzenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Okazało się, że gwiazda hitowego show TVN była prostytutką. Ujawniono nawet jej cennik, zwala z nóg

Ponieważ prace służb nadal trwają, nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji na temat przyczyn zdarzenia. Nie jest pewne, czy do katastrofy doprowadził błąd pilota czy usterka maszyny. Eksperci zajmą się teraz dokładnym badaniem sprawy, jednak może to potrwać nawet kilka dni. Niewykluczone, że gdy śledczym uda się coś ustalić, przekażą do mediów oficjalne informacje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała piorunującą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  3. Magda Gessler oszalała? Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: rmf24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News