Wiadomości - pożar
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 19 Września 2020

Nagła akcja służb, chaos w polskim mieście. Są ofiary, dziesiątki osób ewakuowano

Wiadomości z ostatniej chwili: nagły wybuch, pożar i przeraźliwe krzyki w polskim mieście. Niestety, pojawiły się pierwsze informacje o ofiarach śmiertelnych.

Wiadomości o tragicznym zdarzeniu właśnie pojawiły się w mediach. Informacje, jakie przekazywane są z miejsca zdarzenia, mówią ofiarach śmiertelnych.

Wiadomości z miejsca zdarzenia

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Dramatyczny w skutkach wypadek miał miejsce w nocy z piątku na sobotę. Jak się okazuje, samochód osobowy uderzył w skrzynkę z instalacją gazu ziemnego, po czym doszło do ogromnego wybuchu i pożaru. Ogień objął także pobliski dom, z którego natychmiast zaczęto ewakuować mieszkańców.

- Najpierw samochód osobowy uderzył w ogrodzenie, dom i uszkodził przyłącze gazowe. Audi A8 stanęło w płomieniach, a od ognia zajęło się poddasze budynku - przekazał Edward Mysera, rzecznik płockiej PSP.

Z 18 na 19 września w Płocku przy ulicy Harcerskiej kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem. Z relacji świadków po uderzeniu w skrzynkę instalacji gazu ziemnego doszło do ogromnego wybuchu, po czym ogniem zajęły się sąsiadujące budynki, wszędzie na miejscu słychać było przerażające krzyki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Są ofiary śmiertelne

Niestety, jak wynika ze wstępnych informacji podczas pożaru w pojeździe zginęły trzy osoby, mowa o trzech mężczyznach, których tożsamość nie została jeszcze potwierdzona. Mieszkańcy sąsiednich domów w obawie przed wybuchem gazu, pilnie zostali ewakuowani w środku nocy z własnych mieszkań. Ulica Harcerska w Płocku przez wiele godzin była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowało 15 zastępów Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych, pogotowie gazowe, zespoły ratownictwa medycznego, policja i prokurator.

- Dla bezpieczeństwa trzeba było ewakuować także inne pobliskie domy. W sumie 20 osób. Dwie z nich nocowały u rodziny, reszta na zakończenie akcji czekała w autobusie podstawionym przez zarządzanie kryzysowe urzędu miasta - dodał Mysera.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Na ten moment sytuacja została już opanowana, ewakuowani mieszkańcy już wrócili do swoich domów. W sieci pojawiły się pierwsze nagrania świadków, którzy znaleźli się na miejscu zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Petronews, Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News