Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla

Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla Źródło: unsplash

Koszmarne wiadomości obiegają media. Nagła choroba z każdym dniem coraz bardziej odbierała mu siły do życia, aż w końcu odebrała u je na dobre. Nie żyje Andrzej Cieśla.

Najgorsze wiadomości z możliwych niestety się potwierdziły. Ostatnie miesiące życia były dla niego prawdziwym koszmarem, z którego ostatecznie nie udało mu się wybudzić. Oficjalnie poinformowano o nagłej śmierci szanowanego i uwielbianego Andrzeja Cieśli. Rozżalona rodzina wciąż nie może w to uwierzyć. 

Możliwie najgorsze wiadomości. Po długiej walce z chorobą zmarł Andrzej Cieśla 

Za pośrednictwem profilu na Facebooku "OSP Aleksandrów Kujawski" pracownicy magistratu w Aleksandrowie Kujawskim przekazali potworne informacje. Podano bowiem, że po kilkumiesięcznej walce z nowotworem trzustki odszedł Andrzej Cieśla, z wykształcenia doktor, a od 2006 roku burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego. 

- Dotarła do Nas bardzo smutna wiadomość. Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej i ciężkiej chorobie, przeżywszy 64 lata, odszedł na wieczną służbę nasz przyjaciel, kolega, druh Śp. dr. Andrzej Cieśla - Burmistrz Miasta Aleksandrowa Kujawskiego. Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. Panie Burmistrzu! Andrzeju! Druhu! Będzie Nam Ciebie bardzo brakować. Spoczywaj w pokoju - oddanego pracy na rzecz lokalnej społeczności i jej mieszkańców - czytamy w poruszającym wpisie, do którego dołączono zdjęcie Andrzeja Cieślaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wiadomo, z chorobą zmagał się od maja zeszłego roku, a jedyną nadzieją na zdrowie było dla niego leczenie NanoKnife. Metoda ta nie jest refundowana w Polsce, dlatego natychmiast uruchomiono w internecie zbiórkę, dzięki której udało się zebrać wystarczającą kwotę. Niestety, mimo wielu nadziei i wytrwałej walki, choroba okazała się silniejsza. Andrzej Cieśla zmarł w wieku 64 lat pozostawiając żonę, córkę oraz troje wnucząt. 

Dzisiaj grzeje: 1. Warszawskie metro zostało nagrane przez Francuza. Zaskakująca reakcja, film zasypała lawina komentarzy
2. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Rozżaleni mieszkańcy Aleksandrowa Kujawskiego nie mogą uwierzyć, że tak nagle przyszło im pożegnać ulubionego burmistrza. Zgodnie z prawem nową osobę, która będzie zarządzała miastem po śmierci dotychczasowego burmistrza wyznaczy premier na wniosek wojewody. Uprzednio jednak musi zostać formalnie wygaszony mandat zmarłego włodarza gminy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin
  4. Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem "mama". Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało
  5. Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News