Wiadomości z ministerstwa
Pikio.pl
Monika Majko - 18 Października 2020

Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

Wiadomości z ministerstwa obiegły media, pilna zmiana zostanie wprowadzona już od jutra. Polacy muszą się przygotować, rząd opublikował komunikat o kolejnych obostrzeniach w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w Polsce.

Wiadomości obiegły media, Polacy powinni się przygotować na kolejne obostrzenia, wprowadzone przez krajowy rząd z powodu trudnej sytuacji epidemicznej. Ministerstwo opublikowało oficjalny komunikat w tej sprawie, wazne zmiany będą obowiązywać już od jutra.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Wiadomości przekazane przez ministerstwo dotyczą kolejnego rządowego rozporządzenia

W niedzielę 18 października br. Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o kolejnych 8536 potwierdzonych przypadkach zakażeń koronawirusem na terenie naszego kraju. Łącznie w Polsce do tej pory na COVID-19 zachorowało 175 766 osób, a 3 573 zmarły w wyniku zakażenia. W ostatnich dniach drastycznie przybywa nowych chorych, w związku z tym polski rząd podjął działania, mające na celu ograniczenie dynamicznej ekspansji wirusa w społeczeństwie. 10 października cała Polska została objęta tzw. żółtą strefą, a od 17 października wprowadzono dodatkowy rygor sanitarny zarówno w powiatach żółtej strefy, jak i tych objętych strefą czerwoną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Ministerstwo przekazało ważne wiadomości, od poniedziałku obowiązywać będzie zmiana w szkolnictwie

Dodatkowo, kolejne obostrzenia zaczną obowiązywać już od poniedziałku 19 października br. Ministerstwo przekazało oficjalny komunikat w tej sprawie. Uczniowie i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych powinni przygotować się na ważne zmiany.

– Od jutra, 19 października – zmiana zasad funkcjonowania szkół ponadpodstawowych. W strefie żółtej – system mieszany, w strefie czerwonej – kształcenie na odległość – przekazało ministerstwo na Twitterze.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Stanie się już 21 października o godzinie 10.00. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać

3.Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Zmiany w szkolnictwie to efekt spotkania sztabu kryzysowego, które odbyło się w środę 14 października i trwało do późnych godzin wieczornych. Wprowadzenie trybu zdalnej nauki dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych ma na celu znaczne ograniczenie ruchu w budynkach szkolnych i zapewnienie uczniom oraz pracownikom szkół maksymalnego bezpieczeństwa, a także uniknięcie wypłacania rodzicom dzieci młodszych świadczeń opiekuńczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Teściowa ukryła się w psiej budzie. Kradła z rodziną warzywa, interweniowały służby
  2. Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życia
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News