Wiadomości, ucieczka ludzi
pikio.pl
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Ponad pół tysiąca osób uciekło z domów, na miejscu policja, straż i specjalistyczne służby. Akcja na masową skalę z samego rana

Niepokojące wiadomości z samego rana przedostały się do mediów. Ponad pół tysiąca mieszkańców polskiego miasta musiało natychmiast się ewakuować. Straż i wyspecjalizowane służby już wkroczyli do akcji.

Porażające wiadomości z dużego miasta. Nikt nie mógł przewidzieć, że dzień rozpocznie się podobnymi zdarzeniami. Po dokonaniu zatrważającego odkrycia wezwano na miejsce odpowiednie służby. Funkcjonariusze nie mają czasu do stracenia. Wystarczy jeden błąd, by doszło do tragedii.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Ponad pół tysiąca osób pilnie ewakuowanych. Niepokojące wiadomości dotarły do mediów

Jak donosi serwis wnp.pl, dziś, w niedzielę o godzinie 7:00 rozpoczęła się ewakuacja mieszkańców części budynków przy ulicach: Jodłowej, Santockiej i Kosodrzewiny na osiedlu Kaliny w Szczecinie. Mowa o 550 osobach. Wyznaczono też obszar niebezpieczny o promieniu ok. 300 m, w którym będzie obowiązywał zakaz przebywania na otwartej przestrzeni podczas pracy saperów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Ewakuować mieszkańców mają specjalnie podstawione w tym celu autobusy. Wszyscy trafią do hali sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego. Wszystko przez przypadkowe znalezienie niebezpiecznego obiektu. Natrafiono na niego podczas prac wodno-kanalizacyjnych przy ul. Jodłowej.

- Z uwagi na wydobywający się płomień oraz dym obiekt został doraźnie zabezpieczony i obecnie nie stanowi zagrożenia - poinformował rzecznik prezydenta Szczecina Łukasz Kolasa.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Na ten moment jednak nie przekazano, czym dokładnie jest ten obiekt i czy rzeczywiście stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Jak wynika z doniesień wnp.pl, ustaleniem tych informacji dopiero zajmą się saperzy chemicy z 5. Pułku Inżynieryjnego. W czasie pracy służb obowiązywać będą utrudnienia w ruchu na ul. Santockiej i 26 kwietnia. Zmienionymi trasami pojadą autobusy linii nr 67 i 75.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Wnp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News