Zakaz - przegłosowano
pikio.pl
Irmina Jach - 18 Września 2020

Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

Wiadomości, które pojawiły się w mediach po zdarzeniu, do którego doszło w jednej z polskich miejscowości, są porażające. Na miejscu pracuje wiele zastępów straży pożarnej i policji. Zdecydowano także o natychmiastowym zamknięciu terenu. W okolicy występują poważne utrudnienia. Wiemy, co się wydarzyło.

Wiadomości na temat wydarzeń, które rozegrały się w jednej z miejscowości w województwie wielkopolskim, są przerażające. Dokonano niespodziewanego okrycia, które postawiło w stan gotowości organy ścigania i służby ratunkowe. Na miejscu pracuje mnóstwo funkcjonariuszy, przebywanie w pobliżu miejsca zdarzenia jest niezwykle niebezpieczne.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Wiadomości z województwa wielkopolskiego są porażające

Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przekazał wiadomości na temat zdarzenia, do którego doszło w Bojanowie (województwo wielkopolskie). Nieopodal drogi krajowej S5, na odcinku między węzłem Bojanowo a węzłem Rawicz, w sąsiedztwie linii kolejowej, w piątek, w godzinach popołudniowych, został znaleziony niewybuch. Teren natychmiast został zamknięty. Na miejscu zjawiły się liczne zastępy straży pożarnej, policja oraz patrol saperski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Zdecydowano również o wstrzymaniu ruchu pociągów na trasie Rawicz-Bojanowo. Podróżujący byli zmuszeni do skorzystania z komunikacji zastępczej zorganizowanej przez przewoźnika. Mieszkańcy regionu skarżyli się także na problemy związane z zablokowaniem drogi S5. Dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że jezdnie będą nieprzejezdne od godziny 17:30 nawet przez kilka godzin. Decyzja została podjęta w porozumieniu z saperami.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Ze względu na miejsce, w którym znajduje się niewybuch, prowadzenie prac jest wyjątkowo trudne. Utrudnienia komunikacyjne w ruchu drogowym i kolejowym na odcinku między węzłem Bojanowo a węzłem Rawicz mogą potrwać kilka godzin. Pociągi dalekobieżne są kierowane objazdem przez Ostrów i Jarocin. To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Natalia kisząc ogórki dodała koper i chrzan. Zamarła widząc białą pianę, szybka interwencja jest niezbędna

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News