Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską

Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską Źródło: Pilne.pl

Wiadomości z Grodziska Wielkopolskiego przeraziły Polaków. Śmierć mężczyzny w niesłychanych cierpieniach wstrząsnęła mieszkańcami okolicznych miejscowości. Kilka innych osób zostało przetransportowanych do szpitala. Sytuacja jest niezwykle dramatyczna, a rodzina po stracie bliskiego pogrążona jest w żałobie.

Wiadomości z Polski są przerażające. To kolejna dramatyczna informacja po śmierci 10-letniej Kristiny i małego Szymonka. W woj. wielkopolskim doszło do sytuacji, która zmroziła krew w żyłach mieszkańców całego Grodziska Wielkopolskiego. 6 osób trafiło do szpitala, a jedna z nich w dramatycznych okolicznościach zmarła.

Wiadomości z Grodziska Wielkopolskiego - w wyniku tragedii zginęła jedna osoba

Do tragedii doszło dziś rano. Jeden z domów, który znajduje się centrum miasta, zaczął nagle się palić. Pożar zajął poddasze budynku. Stanęło ono w ogniu, a wokół pojawiło się mnóstwo dymu. Natychmiast powiadomiono służby.

W trakcie pożaru strażacy niezwłocznie postanowili wejść do środka. W maskach i specjalnych kombinezonach wdarli się do budynku. Tam znaleźli starszego mężczyznę, który najprawdopodobniej zatruł się dymem.

- W budynku został znaleziony martwy mężczyzna w wieku powyżej 70 lat - wyznał dla "RMF24" rzecznik prasowy Kamil Sikorski (KPP Grodzisk Wielkopolski).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

6 osób trafiło do szpitala

Na miejscu znajduje się kilka pojazdów straży pożarnej. W akcję zaangażowano kilkudziesięciu strażaków, którzy nieustannie starają się zapanować nad pożarem. Na miejscu jest także pogotowie i inne służby, które starają się ustalić, co było przyczyną pożaru.

Z oficjalnych informacji wynika, że aż sześć rannych osób trafiło do szpitala. Na razie ich stan nie jest znany. Najbardziej przerażająca sytuacja miała miejsce, gdy jeden z mieszkańców budynku próbował ratować swoje życie. Był na to tylko jeden sposób - mężczyzna musiał wyskoczyć przez okno. Jak donosi "RMF24", jest teraz w ciężkim stanie.

Nie wiadomo, czy pożar został już ugaszony. Akcja ratunkowa rozpoczęła się zaraz po tym, jak świadkowie lub mieszkańcy zauważyli ogień. 

  1. Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane
  2. TVP: Decyzja o odłączeniu Szymona od aparatury została podjęta wbrew rodzicom
  3. Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską
  4. Tak "przywitano" mordercę Kristiny w areszcie, wstrząsające nagranie. "Długo może nie przeżyć" (VIDEO)

Źródło: RMF24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu