Media obiegła najgorsza wiadomość. Tysiące osób w żałobie po nagłej, tragicznej śmierci

Media obiegła najgorsza wiadomość. Tysiące osób w żałobie po nagłej, tragicznej śmierci Źródło: .

Wiadomości o nagłej śmierci kobiety natychmiast obiegły media. Tysiące fanów i sympatyków nie mogą uwierzyć, że doszło do tragedii. Znane są szczegóły dramatu wielu osób.

Wiadomości o śmierci młodej kobiety są zatrważająco smutne. Nie sposób sobie wyobrazić, co przeżyli jej bliscy - dla nich to już drugi taki cios.

Wiadomości o jej śmierci zmroziły wszystkich, którzy jej szukali

Madalyn Davis była szczęśliwą 21-latką. Z chęcią rozwijała swoje pasje, czyli kosmetologię oraz podróże. Kiedy zobaczyła, że jej wyjazdy w piękne miejsca są z chęcią obserwowane przez tysiące osób i przynoszą pewne zyski, zrezygnowała z pracy na etacie. Postanowiła relacjonować swoje wojaże, przy okazji pokazując swoje wdzięki na tle niesamowitych krajobrazów. Jednak kiedy wybrała się do Australii na upatrzony wcześniej klif Diamond Bay na wschodzie Sydney, nie sądziła, że już nigdy nie wróci do domu.

21-latce podczas kilkutygodniowej wycieczki po Australii towarzyszyło kilkoro przyjaciół. Tamtego dnia bawili się do późnej nocy, a wracali do mieszkania dopiero o wschodzie słońca. To wtedy zauważyli, że brakuje Madalyn. Natychmiast wezwali służby, które dokładnie przeszukały okolice klifu. Po 4 godzinach wyłowiono jest bezwładne ciało z wody. Prawdopodobnie chciała zrobić sobie małą sesję na klifie ze wschodzącym słońcem w tle. Musiała stracić równowagę lub niefortunnie stanąć, na skutek czego spadła z 30-metrowego urwiska.

Jej rodzina już kiedyś przeżyła podobną tragedię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż wydarzenia miały miejsce 12 stycznia, dopiero teraz wyszło na jaw, w jaki sposób zginęła podróżniczka i fotomodelka. Sekcja zwłok wykazała liczne obrażenia ciała: zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, jej narządy były obite i przekrwione. Śmiertelną raną okazała się być rana głowy. Kobieta zginęła wskutek uderzenia czaszką o kamień, wiec nawet jeśli nie wpadłaby od razu do wody, a pomoc została udzielona szybko, niestety niczego by to nie zmieniło.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
2. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła mamę o pomoc. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze

- To druga śmierć w naszej rodzinie z udziałem dziecka. Jesteśmy absolutnie zrozpaczeni, zrujnowani, a jej mama w ogóle sobie nie radzi. Była piękną, uroczą dziewczyną, która miała przed sobą całe życie - mówił we łzach dziadek zmarłej dziewczyny, Arthur Davis.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Asystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila Stocha
  3. Wyciekły porażające kulisy "Sanatorium miłości". Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje, widzowie zdębieją
  4. Mężczyzna zobaczył, że na pace śmieciarki rusza się worek. Zajrzał do środka i zamarł
  5. Matka nie dostała 500 plus. Niewiarygodne, jak zareagowała, pojawiła się w urzędzie z telewizją
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News