Wiadomości śmierć
.
Maria Wieczorek - 18 Stycznia 2020

Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Wiadomości, które dotarły do mediów z planu zdjęciowego popularnego serialu, okazują się tragiczne. Dwóch aktorów zginęło podczas pracy w naprawdę nieszczęśliwych okolicznościach. Nie wiadomo, kto ponosi winę za to dramatyczne zdarzenie.

Wiadomości z Meksyku mogą być prawdziwym szokiem dla miłośników tamtejszego kina i telewizji. Na planie zdjęciowym trzeciego już sezonu serialu "Bez strachu przed prawdą" zginęło dwóch popularnych w tej części świata aktorów - Jorge Navarro Sanchez i Luis Gerardo Rivera.

Dziewczynka The Voice KidsDawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowęCzytaj dalej

Wiadomości z Meksyku

Artyści odgrywali scenę na zawieszonym wysoko moście w meksykańskiej miejscowości Agricola Oriental. W pewnym momencie, w czasie jego pokonywania, niespodziewanie runęli w dół. Spadli z wysokości ok. 5 metrów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubKiedy brali ślub wybuchł wulkan. Wszystko widać na zdjęciach, piorunujące ujęciaCzytaj dalej

Niestety aktorów nie udało się uratować. Szczegóły zdarzenia nie są jeszcze powszechnie znane. Nie wiadomo, co doprowadziło do dramatu oraz kto ewentualnie jest za niego odpowiedzialny.

Sanchez zasłynął głównie rolą w produkcji "Róża z Guadalupe". Rivera może być za to kojarzony przede wszystkim ze swymi rolami w takich produkcjach jak "Paramedycy" czy też "Błękitny demon".

Dzisiaj grzeje:

1. Meghan Markle i książę Harry stracą tytuły. Muszą oddać Brytyjczykom pieniądze
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

O sprawie wciąż wiemy bardzo niewiele

Media z całego świata oczekują obecnie na większą ilość informacji w sprawie. Ta nadal pozostaje bowiem niestety bardzo tajemnicza, zadziwiająca i przede wszystkim niewyjaśniona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Mały Kacper choruje na SMA. Jego rodzice od samego początku zbiórki zmagają się z nieludzkim hejtem
  3. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  4. Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Kot czy pies, co zobaczyłeś najpierw? Odpowiedź zdradzi największe sekrety Twojej psychiki
  6. Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę

StudniówkaChciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędówCzytaj dalej

Źródło: PAP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News