Wiadomości z ostatniej chwili: Matka mordercy 10-letniej Kristiny przerywa milczenie

Wiadomości z ostatniej chwili: Matka mordercy 10-letniej Kristiny przerywa milczenie Źródło: pikio.pl

Wiadomości o tragicznej śmierci Kristiny wstrząsnęły całą Polską. Teraz matka mordercy 10-latki zabrała głos w bulwersującej sprawie. Mimo że jej własny syn zabił dziecko z wielką brutalnością, to ona sama postanowiła otwarcie powiedzieć, co sądzi o jego zbrodni. Słowa kobiety są porażające.

Wiadomości na temat morderstwa 10-letniej Kristiny wciąż są głównym tematem, którym interesuje się opinia publiczna. Z godziny na godzinę wiemy coraz więcej na temat tego, kim był sprawca, który w brutalny sposób pozbawił życia dziecka. Teraz, gdy mężczyzna jest pod obserwacją policji, stanowisko w sprawie zbrodni postanowiła przedstawić jego matka.

Wiadomości z Wrocławia: matka mordercy przerywa milczenie

Monika A., która jest matką mordercy, wraz z synem remontowała mieszkanie we Wrocławiu, w którym zabójca chował się przed policją podejrzewającą go o pozbawienie życia 10-latki. Lokal, w którym zatrzymano mężczyznę, a który przedtem należał do jego dziadków, miał być prezentem od matki dla syna na start dorosłego życia.

Sama kobieta, zapytana co sądzi o tym, że to właśnie Jakub A. jest odpowiedzialny za morderstwo Kristiny, nie kryła swojego przerażenia i niedowierzania. Nie mogła się spodziewać, że chłopak, który do tej pory nie przejawiał agresji, a był jedynie zakochany z starszej od siebie kobiecie, mógłby dopuścić się takiej zbrodni.

- Gigantyczna tragedia. Będę musiała z tym żyć do końca życia. Jestem w szoku - powiedziała matka 22-letniego mężczyzny, Monika A. dla "Super Expressu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja uchyla rąbka tajemnicy

Nie tylko Monika A. zdecydowała się na swój komentarz w sprawie. Policja prowadząca dochodzenie postanowiła opowiedzieć o tym, jak ciężka była ta sprawa. Schwytanie mordercy było o tyle trudne, że 22-latek próbował upozorować zgwałcenie małoletniej i zbrodnię na tle pedofilskim. Motywy okazały się jednak całkiem inne, a Jakub A. prawdopodobnie nie wykorzystał seksualnie 10-latki.

- To nie była łatwa sprawa. Od samego początku ten podejrzany, który już się przyznał i złożył wyjaśnienia, tak to zaplanował i tak poprowadził dalsze swoje czynności, żeby wprowadzić w błąd zarówno policjantów, jak i prokuratorów - powiedział w TVN 24 Mariusz Ciarka, rzecznik policji.

ZOBACZ TAKŻE 

  1. Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane
  2. TVP: Decyzja o odłączeniu Szymona od aparatury została podjęta wbrew rodzicom
  3. Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News